Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ogólnopolskie sukcesy uczestników zajęć kółka plastycznego MGOKiS Dobczyce – oddział w Nowej Wsi

Małgorzata Bławut, uczestniczka zajęć kółka plastycznego MGOKiS – oddział w Nowej Wsi, znalazła się w gronie laureatów Nagród Głównych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – maski i lalki”. Konkurs rozstrzygnięty został 28 kwietnia, a obok Małgorzaty uczestniczyli w nim także Jowita Święch i Stanisław Bławut – również uczestnicy kółka plastycznego z Nowej Wsi.

Tematem konkursu było samodzielne wykonanie maski, marionetki, kukiełki lub jawajki. Do konkursu napłynęło 560 prac z całej Polski, o bardzo wysokim poziomie artystycznym, z czego 168 zostało zakwalifikowanych do wystawy, 22 otrzymało Nagrody a tylko 3 – Nagrody Główne. Wśród prac zakwalifikowanych do wystawy znalazły się aż 3 wykonane przez uczestników zajęć kółka plastycznego MGOKIS – oddział Nowa Wieś, pod okiem Pauliny Steligi-Gryglaszewskiej: maska „Królowej Śniegu” wykonana przez 15-letnią Jowitę Święch oraz marionetki wykonane przez 16-letniego Stanisława Bławuta i przez 14-letnią Małgorzatę Bławut.
Wśród laureatów Nagród Głównych znalazła się Małgorzata Bławut, która wykonała swoją marionetkę techniką papier-mâché, połączoną ze starannie i misternie tkanymi elementami miedzianymi.
Jedna z 22 równorzędnych Nagród przypadła w udziale Stanisławowi Bławutowi, za wzruszającą, lnianą marionetkę.

Paulina Steliga-Gryglaszewska

Skip to content