Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Młodych Panów rozbawił dobczycką publiczność

Program „10/10, czyli Urodziny” Kabaretu Młodych Panów, to porcja wykwintnych skeczów, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń obyczajowych, ze szczyptą ironii i autoironii.

Ponad 10 lat doświadczenia na polskiej i światowej scenie zaowocowało wyjątkowo smakowitym program jubileuszowym, który dobczycka publiczność mogła obejrzeć 18 czerwca 2015 roku w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Wszystkie propozycje stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających gustach publiczności. Młodzi Panowie zagwarantowali brak odgrzewanych kotletów i „ugotowanie” ze śmiechu. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostały tylko naturalne produkty, bez konserwantów. Pikanterii skeczom dodał świeżo mielony żart.

Uwaga!
Program przyjęty w dużych ilościach nie zaszkodził zdrowiu. Udział w występach nie musiał być skonsultowany z lekarzem ani farmaceutą.

O Kabarecie Młodych Panów
Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.
Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.
Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.
Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej…
Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku

Skip to content