Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kolejny sukces na koncie młodych artystek!

17 lutego 2016 w Domu Kultury „Zameczek” odbyło się wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Była to IX edycja konkursu „Moja Kartka Walentynkowa”.
Co roku, w konkursie biorą udział dziesiątki młodych i dorosłych artystów, którzy używają zaangażowania i niewątpliwych zdolności, aby ich kartka była niepowtarzalna. Technika prac jest dowolna, co pozwala na rozbudzenie wyobraźni uczestników i stworzenie różnorodnych kartek walentynkowych.

W tym roku, z nagrodami wróciły dwie uczestniczki konkursu z gminy Dobczyce: 15-letnia Małgosia Bławut i 9-letnia Basia Kiszka. Pierwsza z nich po raz trzeci z rzędu zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej, druga – zdobyła wyróżnienie. Obie dziewczynki uczęszczają na zajęcia plastyczne Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach (oddział Nowa Wieś), prowadzone przez panią Paulinę Steligę – Gryglaszewską. Małgosia i Basia już wiele razy uczestniczyły w prestiżowych konkursach plastycznych i zajmowały w nich wysokie miejsca. Pozostaje pogratulować ogromnego talentu i życzyć kolejnych sukcesów!

Skip to content