Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Komitet Społeczny „Wspieramy leczenie Ani” prosi o przekazywanie darowizn rzeczowych na aukcje

Prośba Komitetu Społecznego „Wspieramy leczenie Ani” do firm, instytucji, artystów, osób prywatnych:

Szanowni Państwo!

W kwietniu i maju 2016 roku, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, odbędzie się cykl imprez charytatywnych na rzecz Ani Mickiewicz – mieszkanki Dobczyc, chorej na nieoperacyjnego guza mózgu. Wydarzenia te będą połączone z aukcjami i kiermaszami. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych inicjatyw, poprzez przekazywanie darowizn rzeczowych. Wszystkie ofiarowane przedmioty, bony, dzieła sztuki, gadżety, słodycze, kosmetyki i inne zostaną sprzedane podczas kiermaszu lub licytowane na aukcjach, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Ani. Ze swojej strony oferujemy reklamę Państwa Firmy podczas wydarzeń dedykowanych Ani, zamieszczenie logów i podziękowań na fanpage’u „Wspieramy leczenie Ani”  oraz informacji w lokalnym miesięczniku „Tapeta”.

Ania Mickiewicz od 10 lat zmaga się z jednym z najgroźniejszych nowotworów, złośliwym glejakiem mózgu. W styczniu 2015 roku choroba zaatakowała po raz kolejny – tym razem ze zdwojoną siłą, wyczerpując wszystkie dostępne w Polsce metody leczenia.

Bliscy Ani zarejestrowali ją w fundacji „Krok po kroku”, gdzie dowiedzieli się o istnieniu nowatorskiej terapii. Opracowana przez lekarzy z Kolonii metoda leczenia, polega na pobraniu krwi chorego i sporządzeniu z niej specjalnej szczepionki, której zadaniem jest pobudzenie układu odpornościowego do walki z nowotworem. W związku z tym, że leczenie opracowywane jest każdorazowo indywidualnie, jego cena jest bardzo wysoka.

Dzięki pomocy i wsparciu przyjaciół oraz mieszkańców Dobczyc, Ania przeszła pomyślnie konsultacje i rozpoczęła leczenie w klinice w Niemczech. Zebrane środki to jednak kropla w morzu potrzeb. Koszt terapii wynosi około 40 tys. euro. Kwota ta przekracza finansowe możliwości rodziny. Komitet Społeczny „Wspieramy Leczenie Ani” powstał aby pomóc w gromadzeniu funduszy na jej terapię.

W imieniu rodziny i bliskich Ani prosimy o pomoc rzeczową i finansową.

 

Pomóc Ani można na kilka sposobów:

  • przekazując przedmioty, bony, karnety, gadżety, sprzęt elektroniczny, słodycze, kosmetyki, itp.na kiermasz i licytacje, zorganizowane w ramach akcji charytatywnych
  • przekazując 1 proc. podatku poprzez wpisanie w formularzu KRS fundacji „Krok po kroku” 0000394013 i dopisanie „Darowizna na leczenie oraz rehabilitację Anny Mickiewicz”
  • wpłacając darowiznę na konto fundacji „Krok po kroku”, nr konta: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001, z dopiskiem: „Darowizna na leczenie oraz rehabilitację Anny Mickiewicz”.

Akcje charytatywne wspierał będzie Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43; 32-410 Dobczyce,

tel. 533 990 660 lub 12 2716 757. Na jego adres można kierować wszelkie darowizny rzeczowe.

 

Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się uratować Anię. Za każdą okazaną pomoc – serdecznie dziękujemy!

 

Komitet Społeczny

„Wspieramy Leczenie Ani”

Skip to content