Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z listą zajęć, na które prowadzone są zapisy na rok 2022 na 2023. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Kapeli ZPiT Dobczyce, z motywem skrzypaczki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do ZPiT Dobczyce, z motywem tancerki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji baletowej, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Big Bandu Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki sportowej, z motywem młodego gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Zespołu Intox, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce,, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki korekcyjnej, z motywem ćwiczących dzieci. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia plastyczne, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Latino Solo, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Sekcji Wokalnej "Muzopozytywni" z motywem mikrofonui. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na warsztaty teatralne, z motywem sceny i masek Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia umuzykalniające, z motywem dzieci grających na instrumentach. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Mozart kontra Sinatra

27 listopada 2016 roku, widzowie zgromadzeni we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu muzycznym – w finale projektu „Mozart kontra Sinatra” – Aktywizacja integracyjna przez sztukę.

Na dobczyckiej scenie wystąpił Mirosław Witkowski – wokalista znany z programów telewizyjnych, takich jak, „X-Factor”, „Szansa na Sukces” czy „The Voice Of Poland”. Towarzyszyli mu doskonali muzycy: Piotr Matysik – instrumenty klawiszowe, Łukasz Marek – instrumenty perkusyjne i Jacek Bielecki – bas, oraz młode wokalistki Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce: Gabriela Murzyn, Agnieszka Wójcik, Dominika Szyszka i Emilia Małż, które do występu przygotowała niezastąpiona pani Beata Czajka- Rolińska.

Artyści zabrali publiczność w niezwykłą podróż po różnych stylach i gatunkach muzycznych. W niedzielny wieczór można było usłyszeć takie przeboje, jak „Show Must Go On”, „Georgia On My Mind”, „No Woman No Cry”, „Amazing Grace”, „O Sole mio” czy „Nie żałuję”, „Wspomnienie”. Konwencja koncertu „z przymrużeniem oka”, zagwarantowała wszystkim zgromadzonym doskonałą zabawę i całą masę pozytywnej energii. Improwizacje instrumentalistów, wprawiły w zachwyt niejednego konesera muzyki, a charyzmatyczny wokalista „zaraził” publiczność swoją żywiołowością i pokazał, jak można „bawić się” dźwiękami. Uczestniczki zajęć Sekcji Wokalnej MGOKiS pokazały prawdziwą klasę i ogromny talent. Swoimi wykonaniami udowodniły, że z powodzeniem mogą stać na scenie obok profesjonalistów. Ogromna zasługa w tym pani Beaty Czajki-Rolińskiej, która od kilku lat kształci wokalnie dzieci i młodzież w dobczyckim MGOKiSie.

Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie Muzyka Świata „Akord”, współorganizatorem – MGOKiS Dobczyce. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z Programu Fundusz Inicjatyw Społecznych. Projekt zrealizowany został przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Galeria zdjęć—-> przejdź

Skip to content