Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Mikołaj spotkał się z dziećmi w Rynku

4 grudnia 2016 roku Święty Mikołaj po raz kolejny odwiedził dobczycki Rynek. Sędziwy Święty wyruszył spod RCOS-u kilka minut po godz. 12:00, aby obdarować łakociami wszystkich zebranych pod strażnicą.

Na pamiątkowe zdjęcie i cukierki mogły liczyć także napotkane po drodze dzieci:) Tradycją stały się już organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, słodkie spotkania Mikołaja z dziećmi w centrum miasta, które nie byłyby możliwe bez pomocy naszych Przyjaciół i Sponsorów.

W tym roku akcję wsparli: Bank Spółdzielczy w Dobczycach, Supermarket „JAN” Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Dobczycach, Firma „Larkis”, Firma „Galia”, „AB City Tour” oraz „Auto Max”. Serdecznie dziękujemy!

Gorące podziękowania dla Maltańskiej Służby Medycznej z Dobczyc, Klasy Ratowniczej z Zespołu Szkół im. ks. Józefa Tischnera oraz funkcjonariuszy z komisariatu policji w Dobczycach za pomoc w zabezpieczeniu imprezy, a także dla Dobczyckiego Portalu Informacyjnego i Redakcji „Tapety” za obecność!

O godzinie 15:00 na wszystkie dzieci czekała w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym jeszcze jedna niespodzianka, tym razem filmowa. Najmłodsi mieszkańcy Dobczyc mogli obejrzeć bajkę „Ratujmy Mikołaja”.

Galeria zdjęć —> przejdź

Skip to content