Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny

18 grudnia 2016 roku w Małym Rynku w Dobczycach odbyła się tradycyjna Wigilia Uliczna i coroczny Jarmark Świąteczny. Dotychczas obie imprezy, które wpisały się  na stałe do kalendarza wydarzeń grudniowych, organizowane były osobno. Dzięki współpracy 4 instytucji: Stowarzyszenia KAT Dobczyce, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, Stowarzyszenia Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach oraz Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, mieszkańcy Dobczyc mogli poczuć prawdziwą magię świąt.

Pełną relację z wydarzenia znaleźć można pod linkami:

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami DPI

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami UGiM

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami MGOKiS cz. I

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami MGOKiS cz. II

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym sekcjom i zespołom działającym przy MGOKiS za niezapomniane występy podczas tegorocznej Wigilii Ulicznej! Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce, Orkiestra Dęta „Dobczyce”, Szopka z Lalkami, Pasterze z Dobczyc, Byliście cudowni! Wasze interpretacje świątecznych piosenek, kolęd i pastorałek rozgrzały nas wszystkich w ten zimny i mokry wieczór!!!

Gorące podziękowania dla Instruktorów i opiekunów! Beata Czajka-Rolińska (Sekcja Wokalna MGOKiS), Józef Maniecki (Orkiestra Dęta Dobczyce), Państwo Elżbieta i Stanisław Żuławińscy (Grupy kolędnicze) – to dzięki Waszej ciężkiej pracy, Wigilia Uliczna ma tak niepowtarzalny klimat!

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami MGOKiS cz. III – Występy Sekcji i Zespołów MGOKiS

 

 

 

Skip to content