Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Koń Polski wystąpi w Dobczycach

LK Project zaprasza na występ Kabaretu „Koń Polski”, który odbędzie się 26 maja 2017 roku, o godzinie 20:00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Rezerwacja biletów w cenie 60/55 zł w biurze MGOKiS (ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757, zarezerwowane bilety należy odebrać w terminie do 7 dni).

Kabaret Koń Polski występuje na scenie już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie. Potem była „Złota Szpilka” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru i wiele, wiele innych. Kabaret ma na koncie dwa seriale telewizyjne – „Badziewiakowie” i „Skarb Sekretarza”. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju – Festiwalu Kabaretu w Koszalinie. Wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju – Marianem i Helą. Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska .

Program „Nieoczekiwany Prezent z Okazji…” to kolejne 3 odcinki sagi rodzinnej Marian i Hela. Najbardziej znana kabaretowa para w kraju rozbawi wszystkich do łez, przedstawiając dylematy małżeńskie. W trakcie programu publiczność przeniesie się na poligon wojskowy gdzie właśnie przybyli nasi sojusznicy z USA („Manewry NATO”).
Będą piosenki (Koń potrafi śpiewać) oraz dużo dobrego humoru podanego w oryginalnej formie i niepowtarzalnym stylu.

Programowi przyświecać będzie motto: „Minuta śmiechu to dzień życia dłużej! „ i tego trzeba się trzymać.

Zapraszamy!!!

Skip to content