Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z listą zajęć, na które prowadzone są zapisy na rok 2022 na 2023. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Kapeli ZPiT Dobczyce, z motywem skrzypaczki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do ZPiT Dobczyce, z motywem tancerki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji baletowej, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Big Bandu Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki sportowej, z motywem młodego gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Zespołu Intox, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce,, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki korekcyjnej, z motywem ćwiczących dzieci. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia plastyczne, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Latino Solo, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Sekcji Wokalnej "Muzopozytywni" z motywem mikrofonui. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na warsztaty teatralne, z motywem sceny i masek Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia umuzykalniające, z motywem dzieci grających na instrumentach. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

10-lecie Zespołu Tanecznego Intox, Otwarty Piknik Rodzinny

Aż trudno uwierzyć, że Zespół Taneczny Intox istnieje już 10 lat i nieustannie „zaraża” pasją do tańca dzieci i młodzież!!

W dniu 08.07.2017r. o godz. 16:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo- Sportowego w Dobczycach odbyła się jubileuszowa Gala Taneczna Zespołu INTOX, który świętował 10-lecie swojej pracy artystycznej.

Działania Zespołu Tanecznego INTOX, który na dzień dzisiejszy liczy ok 150 tancerek, mają na celu promocję i upowszechnianie kultury, wspieranie aktywności lokalnej społeczności i promowanie młodych talentów. Od wielu lat zespół ten godnie reprezentuje Gminę i Miasto Dobczyce w różnego rodzaju przeglądach, konkursach, festiwalach i mistrzostwach tanecznych, odnosząc ogromne sukcesy na poziomie lokalnym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Wszystkie działania INTOX-u mają na celu rozwijanie talentów i pasji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W trakcie jubileuszowej gali prowadzonej przez p. Justynę Dudzik wystąpiły wszystkie grupy prowadzone przez Panie: Angelikę Kurzawę, Iwonę Stoch, Iwonę Stoch, Karolinę Świebocką, Agnieszkę Ptak oraz Annę Pacho. Podopieczne instruktorek INTOX-u zaprezentowały piękne choreografie, które zachwyciły zgromadzoną publiczność na auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo- Sportowego.

10 lat pracy artystycznej zespołu tanecznego INTOX to niesamowita sumienność, pracowitość, wytrwałość i ambicja przekładające się na wysoki poziom wykonań wszystkich układów tanecznych. Panie instruktorki odebrały wiele ciepłych życzeń oraz listów gratulacyjnych wraz z podziękowaniami za dotychczasowe działania. Z rąk członków Stowarzyszenia KAT zespół INTOX otrzymał swoją nową maskotkę i towarzyszkę – drewnianą „Kozę INTOX”. Wszystkie dzieci były nią zachwycone! Jednak największym uhonorowaniem dotychczasowej, 10-letniej działalności zespołu tanecznego INTOX było wręczenie przez Pana Burmistrza Pawła Machnickiego w pełni zasłużonej Nagrody Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce w zakresie kultury.

Po uroczystej gali na holu szkoły odbył się towarzyszący imprezie otwarty piknik dla dzieci i rodziców.

***

W imieniu pracowników Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania z okazji przypadającego na ten rok pięknego jubileuszu 10-lecia istnienia Zespołu Tanecznego INTOX. Życzymy jednocześnie powodzenia oraz licznych sukcesów w dalszej działalności artystycznej i kulturalnej. Niech ta rocznica stanie się inspiracją do podejmowania i realizacji nowych planów oraz zamierzeń

GALERIA ZDJEĆ —> przejdź

GALERIA ZDJEĆ DPI—> przejdź

 

Skip to content