Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z listą zajęć, na które prowadzone są zapisy na rok 2022 na 2023. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Kapeli ZPiT Dobczyce, z motywem skrzypaczki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do ZPiT Dobczyce, z motywem tancerki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji baletowej, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Big Bandu Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki sportowej, z motywem młodego gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Zespołu Intox, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce,, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki korekcyjnej, z motywem ćwiczących dzieci. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia plastyczne, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Latino Solo, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Sekcji Wokalnej "Muzopozytywni" z motywem mikrofonui. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na warsztaty teatralne, z motywem sceny i masek Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia umuzykalniające, z motywem dzieci grających na instrumentach. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Kabaret Kopydłów zawita do Dobczyc

Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” serdecznie zaprasza na występ Kabaretu Kopydłów, znanego z programu telewizyjnego „Spotkania z Balladą”, który odbędzie się 11.02.2018 roku (niedziela), o godzinie 17:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż do 28 stycznia 2018 roku) i 45 zł (od 29 stycznia) do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660

Kabaret Kopydłów – to estradowa wersja słynnego telewizyjnego programu „Spotkania z Balladą”, którego twórcą był Michał Bobrowski, a nadwornym kompozytorem Roman Opuszyński.

„Spotkania z Balladą” pojawiły się na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej wiele lat temu i od samego początku zaskarbiły sobie ogromną sympatię widzów. Perypetie mieszkańców Kopydłowa, skupione wokół remizy OSP, w której rządzi miejscowy komendant OSP – Wojciech Pałac cały czas bawią widzów do łez. Kabaret Kopydłów powstał w 1994 roku. W ciągu 24 lat istnienia przemierzył setki tysięcy kilometrów, odwiedził USA i Kanadę, pozyskał wielką „armię” fanów Ballady, zagrał setki spektakli kabaretowych na scenach i estradach całej Polski.

Kabaret z Kopydłowa tworzą profesjonalni aktorzy, absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego. W rolę komendanta wciela się znakomity aktor i ulubieniec publiczności Leszek Benke. Obok niego na scenie będzie można zobaczyć Mateusza Dewerę, Lidię Kucharską-Segien, Małgorzatę Krzysicę, Andrzeja Jurczyńskiego i Przemysława Sejmickiego.

O spektaklu „Wpadnij do Kopydłowa:

Każdego roku z wiosną Kopydłów nawiedza fala uczuć miłosnych. Powiernikiem wszystkich zakochanych jest oczywiście Komendant. Czy potrafi wszystkim pomóc w miłosnych rozterkach? Czy zaakceptuje pomysł Firkowej na lifting? Czy Jurczyński znajdzie wreszcie swoją drugą połowę? Czy Bemol potrafi przekonać do siebie Stefkę, palącą się do miłosnych uniesień? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na te pytania, nie może Cię zabraknąć.

Skip to content