Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

IV Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Choinkowa” – wyniki

17.12.2018 r., w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach rozstrzygnięto IV Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Choinkowa”. Do konkursu złożono 277 ozdób choinkowych, wykonanych przez przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i WTZ z Gminy Dobczyce.

Prace oceniło jury, w składzie:

1. Cecylia Frajtag – plastyk, artysta
2. Iwona Płoskonka – artysta ceramik
3. Katarzyna Maj – przedstawicielka MGOKiS Dobczyce

Po obejrzeniu wszystkich prac, jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas przedszkolnych
I miejsce: Natalia Brzezińska, PS Nr 1 w Dobczycach
I miejsce:Wojciech Jędrzejczyk, Kółko plastyczne MGOKiS, oddział Nowa Wieś
II miejsce: Natalia Skuza, PS Nr 3 w Dobczycach
II miejsce: Kalina Labranche, PS Nr 1 w Dobczycach
III miejsce: Weronika Saczka, PS Nr 3 w Dobczycach
III miejsce: Amelia Felner, Oddział Przedszkolny w Kornatce

Wyróżnienia:
Malwina Rapacz, Oddział Przedszkolny w Stadnikach
Igor Krzewiński, PS Nr 1 w Dobczycach
Artur Bała, PS Nr 3 w Dobczycach

W kategorii klas I-III
I miejsce: Martyna Stagraczyńska, Kółko plastyczne MGOKiS, oddział Nowa Wieś
I miejsce: Martyna Sukta, SP w Kornatce
II miejsce: Wiktoria Ćwierz, Kółko plastyczne MGOKiS, oddział Nowa Wieś
II miejsce: Nikola Stagraczyńska, SP Nr 1 w Dobczycach
III miejsce: Maria Sternal, SP w Stadnikach
III miejsce: Emilia Lichoń, SP Nr 2 w Dobczycach

Wyróżnienia:
Oliwia Moskal, SP Nr 1 w Dobczycach
Lena Malec, Kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce
Laura Labranche, SP Nr 2 w Dobczycach
Aleksandra Matuła, SP w Stadnikach

W kategorii klas IV – VI
I miejsce: Natalia Górnisiewicz, SP Nr 1 w Dobczcycach
I miejsce: Laura Kalisz, SP w Kornatce
II miejsce: Wanessa Wylegała, SP Nr 1 w Dobczycach
II miejsce: Julia Sadkiewicz, SP Nr 2 w Dobczycach
III miejsce: Julita Szewczyk, SP Nr 2 w Dobczycach
III miejsce: Julia Kulma, SP w Dziekanowicach

Wyróżnienia:
Alicja Chomów, SP w Kornatce
Karol Błaszczyk, SP w Dziekanowicach
Nikola Braś, Kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce
Karolina Wolicka, SP w Stadnikach
Patrycja Burnus, Kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce

W kategorii Młodzież (klasy VII -VIII i gimnazjum)
I miejsce: Natalia Hodurek, Gimnazjum przy SP w Dobczycach
I miejsce: Eliza Salawa, Gimnazjum przy SP w Dobczycach
II miejsce: Karolina Sukta, SP w Kornatce
III miejsce: Manuela Wójcik, SP w Kornatce

W kategorii: Warsztaty Terapii Zajęciowej:
I miejsce: Marta Łaz
II miejsce: Piotr Pitala
III miejsce: Wioletta Dominik

Jury pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i podkreślić, że poziom artystyczny wszystkich prac był bardzo wysoki. Najwyżej oceniono te ozdoby, które cechowała największa pomysłowość i samodzielność wykonania. Laureaci miejsc I – III otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, a laureaci wyróżnień – dyplomy. Uroczyste wręczenie nagród, połączone ze wspólnym ubieraniem choinki, odbędzie się 20 grudnia 2018 r. (czwartek), o godzinie 10:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

48407478_2246210918981491_7036605423964651520_o (1)

Skip to content