Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

FOLKLOR W DUSZY GRA – głosowanie internetowe

W galerii na naszym facebooku zostały zamieszczone wszystkie prace konkursowe VII Powiatowego Konkurs Plastycznego: „FOLKLOR W DUSZY GRA” – Bukiety kwiatów inspirowane wzorami ludowymi. W związku z epidemią koronawirusa, tegoroczna edycja konkursu została przekształcona w formułę online. 

Uruchamiamy głosowanie internetowe. Od 19 maja 2020r. od godz. 10:00 do 26 maja 2020r. do godz. 9:00 możecie oddać swoje głosy na prace, które najbardziej Wam się podobają. Jedna osoba może oddać swój głos (like 👍) na dowolna liczbę prac. Pamiętajcie, że liczą się tylko polubienia pod zdjęciami w oficjalnym albumie zamieszczonym na funpage’u MGOKiS Dobczyce. W głosowaniu internetowym zostaną nagrodzone 3 prace (bez podziału na kategorie wiekowe) z największą ilością głosów (lików). Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Link do głosowania – album prac konkursowych  na funpage’u MGOKiS Dobczyce:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2638172003118712&type=3&__tn__=-UC-R

Wszystkie prace zostaną również ocenione przez profesjonalne jury, które przyzna miejsca lub wyróżnienia w każdej z 4 kategorii wiekowych.

W albumie zostało zamieszczonych 55 prac nadesłanych przez uczestników konkursu lub ich opiekunów. Tematem tegorocznej edycji konkursu był bukiet kwiatów inspirowany kwiatami i wzorami zaczerpniętymi ze sztuki ludowej oraz polskich strojów ludowych. Uczestnicy konkursu stworzyli piękne prace plastyczne inspirowane kwiatami i wzorami pojawiającymi się na strojach ludowych z różnych regionów Polski.

Organizator nie odpowiada za jakość nadesłanych zdjęć prac. Wszystkie zostały zamieszczone w oryginalnych formatach nadesłanych na skrzynkę mailową MGOKiS Dobczyce.

 

Skip to content