Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Spektakl komediowy: „Pomoc Domowa”

Agencja Artystyczna Awangarda Event&Marketing zaprasza na spektakl komediowy pt. „Pomoc Domowa”. Sztuka zostanie wystawiona 18 października 2020r. o godzinie 19:00, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu ul. Szkolna 43 Dobczyce (RCOS, ul. Szkolna 43). Czas trwania ok. 2 godziny

Bilety w cenie 90 zł, do nabycia:
👉 stacjonarnie: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel, 533 990 660, dostępne rzędy: V, VI, VII, XI, XII, XIII (zarezerwowane bilety należy odebrać w terminie 7 dni od momentu rezerwacji)
👉sprzedaż online: https://biletyna.pl/spektakl/Pomoc-domowa-3/Dobczyce
👉zamówienia grupowe: tel.: 608-785-994

 

O sztuce:

„POMOC DOMOWA” – to znakomita sztuka twórców „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek”, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty, znanego z takich przekładów jak „SHREK”,„ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” oraz gwiazdorska obsada, gwarantują doskonałą zabawę!

Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka, szczególnie, gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku postać Nadii, czyli tytułowej pomocy domowej.
Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe. Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu. Kobieta pociąga za wszystkie sznureczki i jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące domowników pytania.
Czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Przekonajcie się sami!

Reżyseria: Rafał Sisicki
Produkcja: Kamila Polak

Obsada wymiennie:
Nadia: Dominika Gwit /Piotr Pręgowski
Norbert: Michał Mikołajczak /Krzysztof Ibisz
Olga: Joanna Kupińska
Maja: Agata Załęcka
Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

Serdecznie zapraszamy!