Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Ruszają zapisy na zajęcia MGOKiS na nowy rok szkolny 2020/2021

MGOKiS Dobczyce ogłasza nabór do sekcji, zespołów i kół zainteresowań. Zapisy rozpoczną się 01 września 2020 roku i będą trwać do 20 września lub do wyczerpania limitu miejsc w grupach (tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia i telefon kontaktowy. Deklaracje oraz regulamin zajęć będą dostępne na stronie internetowej i profilu MGOKiS na Facebooku w drugiej połowie września. Wszystkie zapisane osoby otrzymają pod koniec września lub na początku października za pośrednictwem wiadomości SMS informację o terminie spotkania organizacyjnego i/lub rozpoczęcia zajęć.
Serdecznie zapraszamy!

Kilka słów od MGOKiS do Rodziców:
Szanowni Państwo, zanim zdecydujecie się na zapisanie dziecka na zajęcia – porozmawiajcie z nim, wybierzcie wspólnie takie zajęcia, które są zgodne z jego zainteresowaniami. Nie zapisujcie dziecka na zajęcia tylko dlatego, że: „kolega/koleżanka chodzi”, „termin mi pasuje”, „to jest modne”. Nie zapisujcie też dzieci na „wszystko”. Zależy nam na tym, aby nasze zajęcia rozwijały dzieci, a nie były wypełniaczem czasu.

Jeżeli zdecydujecie się na zapisanie dziecka, podejdźcie do tego poważnie. Rezygnacja w ostatniej chwili lub po kilku miesiącach może spowodować likwidację całej grupy. Potraktujcie październik jako miesiąc próbny i po tym czasie podejmijcie ostateczną decyzję o udziale w zajęciach. Pamiętajcie o systematyczności. Ze względu na Covid, nie będzie możliwości odrabiania zajęć w innych grupach.

Ten rok szkolny będzie dla wszystkich rokiem trudnym, ze względu na obowiązujący w dalszym ciągu stan epidemii choroby zakaźnej Covid-10. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby powrót na zajęcia był bezpieczny.

 

Skip to content