Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

XIV Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

MGOKiS Dobczyce oraz Stowarzyszenie Łucznicze Achilles, zapraszają do udziału w XIV Mistrzostwach Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie, które odbędą się 03 października 2020 roku, na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Oficjalne rozpoczęcie zawodów przewidywane jest na godzinę 10:00. Strzelania konkursowe rozpoczną się ok. godziny 10:30. Zawody wspiera finansowo Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

Komunikat organizacyjny oraz formularz zgłoszeń do udziału w zawodach, dostępne są na stronie internetowej www.mgokis.dobczyce.pl. Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach (ul. Szkolna 43; 32-410 Dobczyce, e-mail: biuro@mgokis.dobczyce.pl) do 28 września 2020 roku (wyłącznie na formularzu zgłoszeń). Oryginały należy dostarczyć w dniu imprezy.

Komunikat organizacyjny 2020 Formularz zgłoszenia Dzieci i Młodzicy

W związku z obowiązującym stanem epidemii choroby zakaźnej Covid-19, zawody zostaną przeprowadzone w nowym reżimie sanitarnym. Z przyczyn niezależnych od organizatora może dojść do zmiany terminu lub ewentualnego odwołania wydarzenia, o czym będziemy informować na bieżąco.