Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Konkurs szopek odwołany

Z wielką przykrością informujemy, iż jubileuszowy XX Konkurs Szopek Krakowskich i Tradycyjnych zostaje odwołany.

Powyższa decyzja podyktowana jest obecną sytuacją pandemiczną i wprowadzonymi obostrzeniami, które uniemożliwiają przeprowadzenie konkursu, czyli zebranie prac, ocenienie ich oraz przeprowadzenie gali finałowej. Ponadto znaczącym ograniczeniem jest również trudność w możliwości przygotowania prac konkursowych, w szczególności w kategorii prac zbiorowych.

Liczymy na zrozumienie i życzymy dużo zdrowia oraz wytrwałości w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa

***

Zaproszenie do udziału w XX Konkursie Szopek

Parafia Rzymskokatolicka św. Michała Archanioła w Sieprawiu, Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Dekanatu Mogilany, Gmina Siepraw, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z Gminy Dobczyce do udziału w XX Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz całych rodzin.

Wszystkie szkoły zainteresowane udziałem w konkursie, proszone są o przeprowadzenie eliminacji szkolnych i wytypowanie 3 prac z każdej placówki, które będą reprezentować gminę Dobczyce w etapie dekanalnym. Bardzo prosimy o konsekwentne przestrzeganie ustalonego limitu. Złożenie większej ilości prac będzie możliwe tylko w przypadku rezygnacji którejś z placówek z udziału w konkursie.

Szopki należy dostarczyć do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach do 23 listopada 2020 roku skąd przewiezione zostaną do Sieprawia. Prace należy odebrać z Sieprawia na własną rękę w nieprzekraczalnym terminie do 7 stycznia 2020 roku.

Skip to content