Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Harmonogram zajęć w styczniu

Znamy już terminy zajęć stałych MGOKiS Dobczyce w styczniu. Prosimy o zwrócenie uwagi na niektóre zmiany. Wszystkie terminy zajęć dla poszczególnych grup sekcji znajdują się na zamieszczonych plakatach.

Zajęcia prowadzone przez MGOKiS Dobczyce odbywają się według stałego harmonogramu. Terminy i godziny zajęć nie ulegają zmianie.

Informujemy, że zajęcia plastyczne odbywają się w trybie online:
– na fanpage’u pani Pauliny Steligi:
https://www.facebook.com/Paulina.Steliga.Artystycznie/
– na fanpage’u MGOKiS Dobczyce:
https://www.facebook.com/mgokisdobczyce1

Informujemy, że na mocy obowiązującego Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w okresie od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 zajęcia sportowe prowadzone przez MGOKiS Dobczyce (gimnastyka sportowa, gimnastyka korekcyjna, łucznictwo) są odwołane. W dniu 11.01.2020r. minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował na konferencji prasowej o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń do 31 stycznia 2021r.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach. Wszystkie aktualności zamieszczane są na naszym FB oraz na stronie internetowej: http://www.mgokis.dobczyce.pl/

Przypominamy, że płatności za zajęcia należy regulować do 15 dnia każdego miesiąca. Biuro MGOKiS Dobczyce jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-21:00.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi wznowienia zajęć MGOKiS Dobczyce:
http://www.mgokis.dobczyce.pl/2020/11/25/informacja-dotyczaca-wznowienia-zajec-mgokis-dobczyce/

Skip to content