Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Folklor w duszy gra „Małopolska” – głosowanie internetowe

W specjalnym albumie na profilu facebookowym MGOKiS Dobczyce został zamieszczony album ze wszystkimi pracami przesłanymi do VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego: FOLKLOR W DUSZY GRA – MAŁOPOLSKA.

Uruchamiamy głosowanie internetowe. Od 26 maja 2021r. od godz. 13:30 do 31.05.2021 maja 2021r. do godz. 10:00 możecie oddać swoje głosy na prace, które najbardziej Wam się podobają. Jedna osoba może oddać swój głos (like – LUBIĘ TO) na dowolną liczbę prac. Pamiętajcie, że liczą się tylko polubienia (like – LUBIĘ TO) pod zdjęciami w oficjalnym albumie zamieszczonym na funpage’u MGOKiS Dobczyce. POZOSTAŁE REAKCJE POD ZDJĘCIEM (super, trzymaj się, haha, wow, przykro mi i wrrr) NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!!!

Przejdź do galerii zdjęć na Facebooku

Nie wszystkie prace spełniają wymogi tegorocznego regulaminu, ale postanowiliśmy dopuścić je do głosowania publiczności, w którym organizator przewiduje przyznanie I, II i III miejsca za największą liczbę lajków. Ocenie profesjonalnego jury zostaną poddane wyłącznie prace zgodne z regulaminem i tematyką konkursu (format A3, nawiązanie do folkloru z regionu Małopolski). Komisja wyłoni laureatów we wszystkich 6 kategoriach konkursowych.

W albumie zamieszczono 152 prace nadesłane przez uczestników konkursu lub ich opiekunów. Zachęcamy do głosowania (lajkowania)! Informujemy, że w przypadku formuły online- facebook nie jest Organizatorem konkursu.

Plakat VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego FOLKLOR W DUSZY GRA "Małopolska" z informacją o głosowaniu internetowym.
Skip to content