Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O Dobczycką Kozę”

Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O Dobczycką Kozę”, który odbędzie się 12 czerwca 2021 roku, w hali sportowej RCOS (ul. Szkolna 43, Dobczyce).

Uroczyste Otwarcie Turnieju zaplanowane zostało na godzinę 9:30. Zaraz po nim rozpocznie się I Blok Konkursowy (Eliminacje, Finały dzieci i młodzieży), a o godzinie 15:30 – II Blok Konkursowy (Eliminacje, Finały młodzieży i dorosłych).
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek”, w partnerstwie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Stowarzyszenie Polska Sekcja CIOFF oraz Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, pana Tomasza Susia.

Patronat Medialny nad Turniejem objęła Telewizja Powiatowa Myślenice iTV Region Południe.
Transmisja na żywo z Turnieju będzie dostępna na stronie: www.myslenice-itv.pl.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Dobczyce.

O godzinie 15:00, we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbędzie się impreza towarzysząca – otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Folklor w Duszy Gra” – Małopolska, organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Myślenicach.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w wydarzeniu! Jednocześnie przypominamy o obowiązujących zasadach sanitarnych: maseczki, dystans, dezynfekcja rąk, dostępność 50% miejsc, zajmowanie co 2 miejsca na trybunach, oświadczenia COVID, zakaz spożywania pokarmów i napojów na hali sportowej i we foyer.

Plakat informujący o Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich. Więcej informacji w tekście.
Zajawka Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich. Więcej informacji w tekście.
Skip to content