Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zaproszenie na koncert „Nie bój się chcieć” w wykonaniu młodszych grup Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ISPINA”, Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na Koncert „Nie bój się chcieć”, który odbędzie się 27 czerwca 2021 roku, o godzinie 16:30, w Dobczyckim Parku Miejskim (w przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach).

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć wesołe, pozytywne i energetyczne piosenki dla dzieci – w wykonaniu dzieci i młodzieży. W rolę młodych wokalistów wcielą się uczestnicy zajęć Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce, pod kierownictwem Pani Beaty Czajki-Rolińskiej.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci dodatkowe atrakcje w postaci warsztatów teatralnych i plastycznych dla najmłodszych.

Koncert jest częścią projektu „Narodziny gwiazdy”, w ramach którego uczestnicy Sekcji Wokalnej doskonalą swoje umiejętności podczas warsztatów muzycznych, aktorskich i makijażowych oraz przygotowują się do koncertów dla publiczności.
Projekt „Narodziny gwiazdy” realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ISPINA” wspólnie z Sekcją Wokalną MGOKIS Dobczyce przy wsparciu Finansowym Gminy Dobczyce.

Plakat Koncert narodziny gwiazdy, więcej informacji w tekście.
Zajawka koncertu "Nie bój się chcieć". Więcej informacji w tekście.
Skip to content