Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Spektakl komediowy „Telewizja kłamie” już w kwietniu w Dobczycach!

Agencja Artystyczna IDEA ART zaprasza na spektakl „Telewizja Kłamie”, który odbędzie 9 kwietnia 2022 roku. o godz. 19:00: w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

Bilety w cenie 110 i 100 złotych (w zależności od rzędu i miejsca), dostępne są na portalu kupbilecik.pl. oraz w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757 (zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni).

„Telewizja kłamie” to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Na scenie pojawią się m.in. Ania Lawendowska, Krzysztof Wybisz, Maciej Dobor, ojciec Tadeusz, i Marcin Prochop… i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu.

Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam.

Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się… ze śmiechu!!

Reżyseria: Bartłomiej Kasprzykowski
Obsada: Tamara Arciuch, Adam Fidusiewicz, Bartłomiej Kasprzykowski, Bartosz Opania

Wycinek oficjalnego plakatu spektaklu "Telewizja Kłamie".
Skip to content