Znamy laureatów I Gminnego Konkursu Plastycznego „Kartka Wielkanocna”
8 kwietnia 2022 roku, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, rozstrzygnięto I Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Wielkanocna”. Do konkursu złożono 219 kartek wielkanocnych, wykonanych przez przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, podopiecznych WTZ i ŚDS oraz osoby dorosłe z Gminy Dobczyce. 27 kartek nie spełniało wymogów regulaminu, a co się z tym wiąże nie podlegało ocenie jury (brak karty zgłoszeń, użycie gotowych elementów, za duży format, zbyt odstające elementy itp.).
Po obejrzeniu wszystkich prac, jury w składzie: Cecylia Frajtag – artystka, plastyk, Danuta Ścibor – artystka, rękodzielnik i Kinga Knapik – przedstawicielka MGOKiS Dobczyce postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Kategoria: PRZEDSZKOLA
Nagrody Główne:
Helena Leśniak – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Dobczycach
Lena Baran – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Dobczycach
Magdalena Chanek – Przedszkole Samorządowe nr 3 w Dobczycach
Michał Wadyl – Oddział Przedszkolny w Kornatce
Amelia Przęczek – Oddział Przedszkolny w Nowej Wsi
Kategoria: KLASY 1-3 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Nagrody Główne:
Szymon Płatek – Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Hubert Hebda – Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Filip Woźniczka – Szkoła Podstawowa w Brzączowicach
Zofia Stec – Szkoła Podstawowa w Kornatce
Dominika Wadyl – Szkoła Podstawowa w Kornatce
Michał Czerwiński – Kornatka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Joanna Czyrnek – Kornatka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Patrycja Kania – Stadniki, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Kategoria: KLASY 7-8 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Nagrody Główne:
Monika Małota – Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Marek Klimala – zgłoszenie indywidualne, Kornatka
Sara Karcz – Szkoła Podstawowa w Kornatce
Natalia Bączek – Szkoła Podstawowa w Kornatce
Dawid Michałowski – Bieńkowice, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
Wyróżnienia:
Emilia Wadyl – Szkoła Podstawowa w Kornatce
Zofia Sobolewska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobczycach
Wyróżnienia:
Emilia Wadyl – Szkoła Podstawowa w Kornatce
Zofia Sobolewska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobczycach
Kategoria: DOROŚLI
Nagroda Główna: Marta Piątkowska-Knapik – zgłoszenie indywidualne
Kategoria: ŚDS, WTZ, SOSW
Nagrody Główne:
Marta Romanek – Środowiskowy Dom Samopomocy
Teresa Ptak – Środowiskowy Dom Samopomocy
Elżbieta Świstak– Środowiskowy Dom Samopomocy
Jan Banaś – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Maria Jasek – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Zofia Kowal – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Dorota Piwowarczyk – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Izabela Strzałka – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Anna Murzyn – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Wioleta Dominik – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Maria Wodnicka – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dobczycach
Andrzej Zbożeń – Dziekanowice, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Michał Filutowski – Dobczyce, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Małgorzata Paździor –Dziekanowice, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Zuzanna Michalec – Dobczyce, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Daniel Zając – Skrzynka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Wojciech Kasprzyk – Kędzierzynka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Organizator oraz jury dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Poziom artystyczny wszystkich prac był bardzo wysoki, dlatego podjęto decyzję o przyznaniu równorzędnych Nagród Głównych i Wyróżnień. Najwyżej oceniono te kartki wielkanocne, które cechowała największa pomysłowość, kreatywność i samodzielność wykonania.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, osoby wyróżnione drobne upominki i dyplomy ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.
Wręczenie nagród odbędzie się 21 kwietnia 2022r. (czwartek) o godz. 17:00 we foyer górnym (budynek RCOS Dobczyce, ul. Szkolna 43). Zapraszamy!