Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Jubileusz 10-lecia grupy Jamaica Wave

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Studio Tańca „R” zapraszają na Jubileusz 10-lecia grupy Jamaica Wave, który odbędzie się 28.10.2022 r., o godzinie 20:00, w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Wstęp wolny.

„Jamaica Wave” – to grupa taneczna, założona w 2012 roku przez Karolinę Moskal oraz sześć tancerek z Dobczyc: Annę Płonkę, Dominikę Targosz, Aleksandrę Siatkę, Karolinę Bonar, Karolinę Selwę i Wiolettę Pudlik. Początkowo grupa działała pod egidą Studia Tańca „R”, obecnie jest sekcją Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach.

W kręgu zainteresowań Zespołu „Jamaica Wave” znajduje się głównie dance hall, jednak dziewczyny rozwijają się w różnych kierunkach tanecznych, street dance’owych, a także zgłębiają tajniki tańca jazz’owego.

Tancerki „Jamaica Wave” – to osoby młode, zdolne i zakochane w tańcu. Scena to zdecydowanie ich miejsce, co niejednokrotnie udowodniły. W piątkowy wieczór, będzie można zobaczyć grupę w „jubileuszowej” odsłonie”
Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny plakat Jubileuszu 10-lecia grupy Jamaica Wave. Na plakacie - zdjęcie tancerek, tonacja różowo-fioletowa. Więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakatu Jubileuszu 10-lecia grupy Jamaica Wave. na pierwszym planie tancerki, tonacja różo-fioletowa. Więcej informacji w tekście.
Skip to content