Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Aktualności

zobacz wszystkie

 • Zajęcia MGOKiS – Dokumenty do pobrania

  Wszystkich uczestników zajęć informujemy, że dostępne są już umowy uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez MGOKiS oraz Regulamin uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez MGOKiS. Pełnoletnich uczestników oraz rodziców niepełnoletnich uczestników  bardzo prosimy o zapoznanie się z ich treścią.

  Czytaj dalej

 • High Energy – Koncert Big Bandu Dobczyce

  Zapraszamy na wyjątkowy koncert doskonale znanego i lubianego Big Bandu Dobczyce. Tym razem artyści zaprezentują nowy repertuar, a jaki? Przekonajcie się sami. Warto!

  Czytaj dalej

 • jesienny kiermasz - zajaw

  „Jesienne wietrzenie szafy” – kiermasz

  W imieniu organizatorów Babski Świat – Bijou serdecznie zapraszamy na kiermasz „Jesienne wietrzenie szafy”, który odbędzie się w sobotę 26 października 2019r. od godz. 11 do godz. 17:00 na foyer górnym w budynku RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

  Czytaj dalej

 • VIII Dobczyckie Zaduszki Muzyczne

  W imieniu Stowarzyszenia KAT Dobczyce serdecznie zapraszamy na VIII Dobczyckie Zaduszki Muzyczne, które odbędą się w niedzielę 3 listopada 2019r. o godz. 18:30 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. 

  Czytaj dalej

 • KONCERT ZESPOŁU „POPARZENI KAWĄ TRZY”

  W imieniu Stowarzyszenia Wspierania Kultury „Charstek”, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”, który odbędzie się 24 listopada 2019r. o godz. 18:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

  Czytaj dalej

 • Mayday 2 już w grudniu w Dobczycach

  Druga część spektaklu, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością, już 8 grudnia 2019 roku zagości w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo- Sportowego w Dobczycach.

  Czytaj dalej

 • Colorful Leaves Fall Autumn Writing PromptWorksheet (1) zajawka

  Warsztaty ” Ja – Kobieta”

  Centrum Szkoleniowe Julia Kulik oraz Małgorzata Rozkwitalska serdecznie zapraszają na warsztaty „Ja- Kobieta”, które odbędą się 16 listopada 2019r. (sobota) od godz. 10:00 do 15:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach.

  Czytaj dalej

 • Zajęcia MGOKiS – oferta na rok szkolny 2019/2020

  Prezentujemy ofertę zajęć MGOKiS na rok szkolny 2019/2019. Zapisy trwały do 20 września, ale na niektóre zajęcia wciąż są wolne miejsca. Wszystkie zajęcia zaczynają się od pierwszego lub drugiego tygodnia października.

  Czytaj dalej

 • plakat KSM 2019 zajawka 2

  Kabaret Skeczów Męczących w Dobczycach

  Agencja Artystyczna „ESKANDER” zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących 19 października 2019r. o godz. 20:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

  Czytaj dalej

 • Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza na zajęcia

  Nowa oferta zajęć w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach!!! Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza na zajęcia!! Zapisy dla dzieci już od 4 roku życia i młodzieży. Polecamy!

  Czytaj dalej