Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Aktualności

 • Zajęcia Zumdance wracają od stycznia

  Wszystkich miłośników zajęć taneczno-ruchowych, prowadzonych przez panią Angelikę Kurzawę, informujemy, ze od 8 stycznia 2019 roku zajęcia zostaną reaktywowane! Będą odbywać się w każdy wtorek, o godz. 18:00 we foyer RCOS-u.

  Czytaj dalej

 • IV Gminny Konkurs Plastyczny: Ozdoba Choinkowa

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną i licealną oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej do udziału w IV Gminnym Konkursie Plastycznym „Ozdoba Choinkowa”.

  Czytaj dalej

 • Koncert: „O sole mio” – popularne pieśni i arie

  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Ispina oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zapraszają na koncert: „O sole mio” – popularne pieśni i arie, który odbędzie się 30 listopada 2018 roku, o godzinie 18:00, we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43, I piętro).

  Czytaj dalej

 • Gala operetkowa – UWAGA!!! Zmiana terminu!!!

  W związku z bardzo małym zainteresowaniem galą, Organizator podjął decyzję o przełożeniu terminu na 02.02.2018 roku. Osoby, które zakupiły już bilety na wydarzenie w biurze MGOKiS mogą otrzymać zwrot pieniędzy lub wziąć udział w w koncercie w drugim terminie.

  Czytaj dalej

 • 5 Wystawa Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego

  Związek Polskich Artystów Plastyków Okręgu Krakowskiego oraz Miejsko-Gmninny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zapraszają na 5 Wystawę Klubu Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego, pod patronatem honorowym Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

  Czytaj dalej

 • Cześć i chwała Bohaterom – spektakl poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych

  Fundacja im. Stanisława Pomian Strzeleckiego zaprasza 25 .11.2018 roku, (godz. 17:00) do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach na spektakl słowno-muzyczny poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych pt. „My nigdy nie poddamy się..” Wstęp wolny.

  Czytaj dalej

 • Organizacja zajęć stałych w listopadzie

  W tym miejscu znajdziecie Państwo informację na temat organizacji zajęć stałych w listopadzie. Plakaty informacyjne znajdują się w galerii:

  Czytaj dalej

 • DOBCZYCE DLA NIEPODLEGŁEJ

  Obchody Święta Niepodległości – okazja, by powiedzieć dzieciom, czym jest patriotyzm. Będzie biało-czerwono, na ulicach, w myślach i sercu. A to za sprawą uroczystych obchodów Święta Niepodległości w Dobczycach, które będą mieć w tym roku wyjątkowy charakter, ze względu na okrągłą, setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 

  Czytaj dalej

 • Jacek Wójcicki w stulecie niepodległości

  Serdecznie zapraszamy do Dobczyc na wspólne obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w niedzielę 11 listopada 2018r.! W tym wyjątkowym dniu, dumę bycia Polakiem, podsycać będą muzycznie i tanecznie Sekcja Wokalna MGOKiS oraz Zespół Pieśni i Tańca Dobczyce, a koncertowy finał należeć będzie do gwiazdy tego wieczoru- Jacka Wójcickiego.

  Czytaj dalej

 • Nowe kostiumy damskie Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”

  Miło jest nam poinformować, że  baza kostiumowa powiększyła się o 8 sukien z okresu Księstwa Warszawskiego.

  Czytaj dalej