Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Aktualności

 • Świąteczna Gala Taneczna

  Zespół Intox jesienią tego roku reaktywował swoją działalność i już w grudniu zaprasza na pierwsze pokazy. Świąteczna Gala Taneczna Intoxu odbędzie się 20.12.2019 r., o godz.17:30, w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

  Czytaj dalej

 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  8 grudnia 2019 roku, Święty Mikołaj po raz kolejny odwiedzi dobczycki Rynek. Sędziwy Święty wyruszy spod RCOS-u kilka minut po godz. 12:00, aby obdarować łakociami wszystkich zebranych pod strażnicą.

  Czytaj dalej

 • MGOKiS Dobczyce zaprasza na mikołajkowe seanse filmowe

  6 grudnia to dzień najbardziej oczekiwany przez wszystkie dzieci. To dzień radości i upominków. MGOKiS przygotował w tym dniu filmowe prezenty dla małych, i tych troszkę większych dzieci.

  Czytaj dalej

 • Organizacja zajęć stałych w grudniu

  Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się z organizacją zajęć stałych w grudniu. W związku z przerwą świąteczną, część zajęć jest odwołana. Pojawiają się także dodatkowe próby i zmiany terminów.

  Czytaj dalej

 • V Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Choinkowa”

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci ze szkół podstawowych, młodzież oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej do udziału w V Gminnym Konkursie Plastycznym „Ozdoba Choinkowa”.

  Czytaj dalej

 • XIX Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  Parafia Rzymskokatolicka św. Michała Archanioła w Sieprawiu, Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Dekanatu Mogilany, Gmina Siepraw, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa

  Czytaj dalej

 • Jarmark Świąteczny i Wigilia Uliczna

  Serdecznie zapraszamy w niedzielę 15 grudnia na Mały Rynek w Dobczycach, gdzie odbędą się dwa wydarzenia: Dobczycki Jarmark Świąteczny i Wigilia Uliczna. Jak co roku, na wszystkich zgromadzonych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

  Czytaj dalej

 • Poszukiwane archiwalne materiały z Dni Dobczyc

  W związku z przygotowaniami do przyszłorocznych Jubileuszowych XXV Dni Dobczyc,  poszukujemy materiałów – plakatów, zdjęć, nagrań filmowych z Dni Dobczyc organizowanych w latach 1995 – 2010. Materiały te posłużą do przygotowania m.in. filmowej retrospekcji z minionych imprez.

  Czytaj dalej

 • Mayday 2 już w grudniu w Dobczycach

  Druga część spektaklu, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością, już 8 grudnia 2019 roku zagości w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo- Sportowego w Dobczycach.

  Czytaj dalej

 • Wystawa Malarstwa Edwarda Dudy – Jan Paweł II

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza do zwiedzania wystawy malarstwa Edwarda Dudy, w całości poświęconej Ojcu Świętemu.

  Czytaj dalej