Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Partnerzy, przyjaciele i sponsorzy

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach jest samorządową instytucją kultury która od 1973 roku prowadzi szeroką działalność w dziedzinie kultury, sztuki, oświaty, sportu i rekreacji. Nasz Ośrodek finansowany jest z dotacji gminnej oraz z własnej działalności, z której dochody przeznacza na realizacje celów statutowych. W imprezach organizowanych w Ośrodku bierze udział każdorazowo od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy osób.

Prowadzenie szerokiej działalności kulturalnej i sportowo-rekreacyjnej na wysokim poziomie, wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego tak ważne jest wsparcie finansowe fundatorów, darczyńców, filantropów, sponsorów. Zachęcamy do wspierania naszych działań poprzez przekazywanie darowizn pieniężnych i rzeczowych. Naszym sponsorom i przyjaciołom możemy zaoferować następujące formy reklamy:

– zamieszczenie baneru reklamowego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach
– realizację filmu promocyjnego z wybranej imprezy z logami sponsora oraz jego emisję w Myślenice iTV Telewizja Powiatowa
– umieszczenie loga sponsora na plakatach, ekranie, prezentacji multimedialnej, koszulkach sekcji, etc.
– słowną promocję firmy podczas imprez MGOKiS
– zamieszczenie podziękowań na stronie internetowej/ portalu społecznościowym
– możliwość dołączenia gadżetów i upominków firmy do pakietów wręczanych podczas licznych konkursów, zawodów i festiwali.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kontakt:

Biuro MGOKiS, tel 12 271 67 57

 

 

Skip to content