Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Sekcja wokalna MGOKiS

_MG_8821

 

Sekcja wokalna MGOKIS rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2014 roku dzięki realizacji przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach projektu „Rozśpiewane Dobczyce…”. Po sukcesie, jakim okazał się koncert finałowy, podjęto decyzję o wprowadzeniu zajęć wokalnych do stałej oferty MGOKiS.

Od września 2014 zajęcia wokalne odbywają się regularnie, w niewielkich, maksymalnie 7-osobowych grupach. Biorą w nich udział dzieci od 6 roku życia, młodzież oraz dorośli. Program zajęć obejmuje m.in. ćwiczenia wokalne, emisję głosu, dykcję, recytację, pracę z mikrofonem, ćwiczenia aktorskie, elementy ruchu scenicznego.

Młodzi wokaliści mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas koncertów organizowanych przez MGOKiS oraz podczas konkursów muzycznych.

 

Koszt udziału w zajęciach:

zajęcia indywidualne- 45 min – 60 zł/ lekcja
zajęcia w grupach 5-6 osobowych – 70 zł/ miesiąc

 

Zachęcamy do odwiedzenia i polubienia fanpage’a sekcji na Facebooku

https://www.facebook.com/sekcja.wokalna/

 

Zajęcia wokalne prowadzi Beata Czajka-Rolińska – wokalistka, nauczyciel śpiewu, absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, założycielka i kierownik Studia Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej, od lipca 2013 roku także instruktor wokalny w Zespole Pieśni i Tańca „Dobczyce”.

 

S O L I S T Y C Z N E:

ELŻBIETA BOGACZ
* I miejsce w Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej, Sułkowice 2018

OLGA BURDA
* Wyróżnienie w Eliminacjach Powiatowych Festiwalu Talenty Małopolski 2018
* Nominacja do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

ALEKSANDRA LURANC
* Nominacja do Finału Wojewódzkiego Festiwalu Talenty Małopolski 2018

KLAUDIA LURANC
* Nominacja do Finału Wojewódzkiego Festiwalu Talenty Małopolski 2018

SANDRA KIEŁTYKA
* I miejsce w Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej, Sułkowice 2018
* I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, Sułkowice 2018

DOMINIKA SZYSZKA
* Nominacja do Finału Wojewódzkiego Festiwalu Talenty Małopolski 2017
* II miejsce w VI Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki Angielskiej, Sułk0wice 2017

EMILIA NOWAK
* III miejsce w V Powiatowym Przeglądzie Kolęd I Pastorałek, Sułkowice 2017

WIKTORIA STARMACH
* Wyróżnienie w V Powiatowym Przeglądzie Kolęd I Pastorałek, Sułkowice 2017

GABRIELA MURZYN
* Nominacja do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, Rabka Zdrój 2018
* Nominacja do Finału Festiwalu Talenty Małopolski, 2018
* II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, Sułkowice 2018
* Wyróżnienie w finale wojewódzkim „Talentów Małopolski 2016”
* Wyróżnienie w eliminacjach wstępnych Festiwalu „Wygraj Sukces”, Mogilany 2016
* Nominacja do finału „Talentów Małopolski 2016”
* I miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2016
* I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnej i Religijnej 2015
* II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2015
* Nominacja do finału „Talentów Małopolski 2015”
* Wyróżnienie w finale „Talentów Małopolski 2015”

JOLANTA GIL
* I miejsce w V Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej Sułkowice 2015
* Wyróżnienie w III Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego, Gdów 2014

MAJA KOWALSKA
* III miejsce w kat. Gimnazja w Małopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej, Rabka Zdrój 2016
* I miejsce w kat. gimnazjum w Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej, Sułkowice 2016
* II miejsce w VII Przeglądzie Artystycznym Młodzieży CK Art, Gdów 2016
* I miejsce w duecie (kat.zespoły) w VI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2016
* II miejsce w konkursie DOB’ Trendy Award, Dobczyce 2014
* II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnej i Religijnej 2015
* Wyróżnienie w powiatowych eliminacjach „Talentów Małopolski 2015”

JULIA PIWOWARCZYK
* Wyróżnienie w VI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2016
* III miejsce w XII Małopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek , Nowy Targ 2015

ALAN MICHALIK
* Nominacja do Finału Wojewódzkiego Festiwalu Talenty Małopolski 2018
* II miejsce w VI Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki Angielskiej, Sułkowice 2017
* Nominacja do Finału Wojewódzkiego Festiwalu Talenty Małopolski 2017
* I miejsce w kat. gimnazjum w Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej, Sułkowice 2016
* Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2015
* Wyróżnienie w powiatowych eliminacjach „Talentów Małopolski 2015”

LENA KOWALSKA
* III miejsce w konkursie DOB’ Trendy Award, Dobczyce 2014

 

G R U P O W E:

ZESPÓŁ WOKALNY: DAGMARA BRAŚ, GABRIELA MURZYN, LENA KOWALSKA
* II miejsce w Małopolskim Festiwalu Piosenki Niemieckojęzycznej „Superstar”, Rabka Zdrój 2018

DUET: ELŻBIETA BOGACZ, GABRIELA MURZYN
* Udział w warsztatach i Nominacja do finału Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Integracja Malowana Dźwiękiem”, Bochnia 2018

DUET: AGNIESZKA CEGIELSKA, MAŁGORZATA STALMACH
* II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, Sułkowice 2018

ZESPÓŁ WOKALNY: DAGMARA BRAŚ, GABRIELA MURZYN, JULIA PIWOWARCZYK
* Nominacja do Finału Wojewódzkiego Festiwalu Talenty Małopolski 2018

MAŁA GRUPA WOKALNA
* I miejsce w Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej, Sułkowice 2018
* Kwalifikacja do Finały Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego,  Gdów 2017

ZESPÓŁ WOKALNY
* I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, Sułkowice 2018
* I i II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, Sułkowice 2017

DUET: DOMINIKA I GABRIELA SZYSZKA
*
I miejsce w Nowohuckim Konkursie Kolęd i Pastorałek, Kraków 2017

ZESPÓŁ WOKALNY
* Wyróżnienie w Nowohuckim Konkursie Kolęd i Pastorałek, Kraków 2016

ZESPÓŁ WOKALNY SW MGOKiS Dobczyce
* Wyróżnienie

 

Zajęcia odbywają się we wtorki i w środy, zgodnie z harmonogramem:

 

Wtorek:

14:00 – 15:00 – Grupa 1

15:00 – 16:00 – Grupa 2

16:00 – 17:00 – Grupa 3

17:00 – 18:00 – Grupa 4

18:00 – 19:00 – Grupa 5

19:00 – 20:00 – Grupa 6

 

Czwartek:

14:00 – 15:00 – Grupa 7

15:00 – 16:00 – Grupa 8

16:00 – 17:00 – Grupa 9

17:00 – 18:00 – Grupa 10

18:00 – 19:00 – Grupa 11

19:00 – 20:00 – Grupa 12