Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Foyer

 

Jasne i przestronne foyer usytuowane jest na I piętrze Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Jego całkowita powierzchnia wynosi ok 316 m². Foyer wyposażone jest w przenośną scenę o wymiarach 8m x 6m oraz system do montażu wystaw, co sprawia że stanowi idealne miejsce na organizację kameralnych koncertów, wystaw, spotkań czy konferencji.
Przy foyer zlokalizowana jest kawiarnia, która serwuje smaczne napoje i posiłki.

 

 

WYNAJEM FOYER

 

WYNAJEM KOMERCYJNY

Foyer – 50 zł/ 1h

Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wynajmujący dokonuje wpłaty za wynajem na podstawie faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

Wynajem foyer na dłuższe okresy daje możliwość negocjacji cen.

Wynajem foyer może być zrealizowany na podstawie przesłanego przez wynajmującego zamówienia, podpisanej umowy najmu lub udostępnienia, korespondencji mailowej lub zgłoszenia telefonicznego.

 

WYNAJEM NIEKOMERCYJNY i UDOSTĘPNIANIE SAL

Wynajem foyer na niekomercyjną działalność statutową i spotkania stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, klubów sportowych, szkół, przedszkoli, instytucji działających na rzecz lokalnej ludności oraz na działalność charytatywną może być realizowany po obniżonych stawkach lub nieodpłatnie, po odpowiednim umotywowaniu przez daną jednostkę i wyrażeniu zgody przez Dyrektora MGOKiS.

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

ul. Szkolna 43

32-410 Dobczyce

 

Biuro MGOKiS

tel. 12 27 16 757

tel. kom. (+48) 533 990 660

fax. 12 27 16 758 e-

mail: biuro@mgokis.dobczyce.pl

Skip to content