Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnych i Religijnych

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież powiatu myślenickiego, ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz młodzież działającą przy parafiach i domach kultury; do udziału w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnych i Religijnych.

W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści (z towarzyszeniem instrumentów lub z podkładem muzycznym) oraz zespoły (dziecięce i młodzieżowe ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, schole działające przy parafiach oraz grupy niezrzeszone z wyjątkiem chórów) z powiatu myślenickiego.
W ramach prezentacji konkursowych wszyscy uczestnicy prezentują 2 pieśni: jedną o tematyce Maryjnej, drugą dowolną, o tematyce religijnej (czas prezentacji konkursowej nie może przekroczyć 10 minut).

Przegląd odbędzie się 28 maja, o godz. 9:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Zgłoszenia do Przeglądu należy przesyłać wyłącznie na obowiązujących kartach zgłoszeń do 22 maja na adres:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Szkolna 43,
32-410 Dobczyce, (tel. 12 27 16 757)
lub drogą elektroniczną: kmaj@mgokis.dobczyce.pl

Zachęcamy do udziału w Przeglądzie!

Regulamin Przeglądu Pieśni Maryjnych 2015

Karta zgłoszenia 2015

Skip to content