Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„Folklor w duszy gra” – laureaci II Otwartego Konkursu Plastycznego

Znamy laureatów II Otwartego Konkursu Plastycznego „Folklor w duszy gra”. Konkurs rozstrzygnięty został 8 czerwca w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

Komisja w składzie: Elżbieta Moskal – plastyk; Ewa Tkaczyk – bibliotekarz, plastyk; Paulina Karp – przedstawiciel ZPiT „Dobczyce”, oceniła 131 prac plastycznych rysunkowych i malarskich, wykonanych przez dzieci, młodzież i uczestników WTZ z powiatu myślenickiego.
Wernisaż wystawy i uroczyste rozdanie nagród odbyło się 13 czerwca o godz. 15. we foyer RCOS w Dobczycach.

Prezentujemy wyniki Konkursu:

Kategoria: Przedszkola:
1 miejsce: Antoni Jankowicz, GOK Sułkowice
2 miejsce: Natalia Kaleta, GOK Sułkowice
3 miejsce: Natalia Wójcik, MGOKiS Dobczyce

Wyróżnienia: Amelia Szczepańska, MGOKiS Dobczyce, Weronika Horecka, MGOKiS Dobczyce

Kategoria: Klasy 1 – 3 Szkoła Podstawowa
Przyznano 3 równorzędne nagrody:
1 miejsce: Renata Bajer, MGOKiS Dobczyce
1miejsce: Wiktoria Piwowarska, GOK Sułkowice
1miejsce: Danuta Madej, GOK Sułkowice

Wyróżnienia: Julita Latoń, GOK Sułkowice, Julia Bartosz GOK Sułkowice

Kategoria: Klasy 4 – 6 Szkoła Podstawowa
1 miejsce: Natalia Jankowicz, GOK Sułkowice
2 miejsce: Anna Chorabik, Szkoła Podstawowa Kornatka
3 miejsce: Zuzanna Stefan, Szkoła Podstawowa w Drogini

Wyróżnienie: Daria Krawczyk, Szkoła Podstawowa Kornatka, Daniel Zając, MGOKiS Dobczyce Karina Spytek, MGOKiS Dobczyce Natalia Sukta, Szkoła Podstawowa Kornatka

Kategoria: Młodzież
1 miejsce: Sylwia Suder- Gimnazjum nr 1 Myślenice
2 miejsce: Aleksandra Gaweł ZPO w Węglówce, Gimnazjum im. Św. Józefa
2 miejsce: Dominika Targosz – Liceum im.T Kościuszki, ZPiT Dobczyce

Wyróżnienia: Izabela Brytan, Gimnazjum nr 1 Myślenice, Ewelina Widlak, Gimnazjum nr 1 Myślenice, Sebastian Głąb, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach, Michał Fila, Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni

Kategoria: Warsztaty Terapii Zajęciowej:
1 miejsce: Maria Jasek, WTZ Dobczyce
2 miejsce: Anna Murzyn, WTZ Dobczyce
3 miejsce: Jan Banaś, WTZ Dobczyce

Wyróżnienie: Danuta Dróżdż, WTZ Harbutowice

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w konkursie. Laureaci miejsc 1-3 otrzymają nagrody i dyplomy, a laureaci wyróżnień – dyplomy.

Skip to content