Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„Roztańczone Dobczyce”, czyli wielka gala taneczna „Intoxu”

Roztańczone Dobczyce” – pod takim hasłem w środę, 10 czerwca odbyła się w auli widowiskowej dobczyckiego RCOS wielka gala taneczna Intoxu. 139 tancerek i 1 tancerz zaprezentowali efekty całorocznych treningów tanecznych.

Podczas gali: „Roztańczone Dobczyce”, wystąpiły wszystkie grupy Zespołu Tanecznego „Intox”: Mini mini INTOX, INTOX Mini, INTOX S, INTOX 1, INTOX 2, INTOX JUNIOR, INTOX senior młodszy 1 i 2, INTOX 16+, Intox grupa najstarsza.
Publiczność podziwiała układy cheerleaders, cheerleaders połączone z akrobatyką, duety oraz trio cheer, taniec współczesny, hip hop, dancehaal, teatr tańca z wykorzystaniem rekwizytów.
Wszystkie 20 choreografii opracowały instruktorki: Angelika Kurzawa, Iwona Stoch (1), Iwona Stoch (2) oraz Anna Pacho. Zwieńczeniem gali był wspólny taniec wszystkich grup. Uczestnicy gali, która zakończyła sezon taneczny 2014/2015, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Zespół Taneczny „Intox” działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu od 2007 roku. Na początku należało do niego 8 dziewcząt w wieku około 18-19 lat. Od roku 2011 Zespół zaczął się rozrastać i na chwilę obecną liczy już 140 osób, wieku od 3 do 25 lat.
Od samego początku, w kręgu zainteresowań „Intoxu” znajdował się głównie taniec nowoczesny. W 2012 roku Zespół rozpoczął swoją „przygodę z pomponami”. W sezonie 2012/2013 tancerki najstarszej grupy zaczęły prezentować swoje umiejętności podczas meczów siatkówki zaprzyjaźnionego klubu sportowego KS Feniks Dobczyce.
Zespół uświetnia swoją obecnością imprezy lokalne oraz startuje w prestiżowych konkursach tanecznych. W 2015 Grupa Najstarsza oraz Grupa Średnia 1 dołączyły do Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, co umożliwiło im start w najważniejszych imprezach tanecznych, w tym w MISTRZOSTWA POLSKI CHEERLEADERS w Łącku.

Najważniejsze osiągnięcia Zespołu:
2015
– udział w XVIII Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Łącku
– Wyróżnienie III stopnia dla Grupy Średniej oraz Wyróżnienie III stopnia dla Grupy Młodszej w Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym ” Gala Róża”, Sosnowiec
– Wyróżnienie dla grupy INTOX G oraz Wyróżnienie dla Anny Pacho w Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski” – Eliminacje Powiatowe (Dobczyce)
– 4 złote, 4 srebrne medale i IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Cheerleaders w Pustkowie-Osiedlu

2014
– Wyróżnienie II stopnia dla Grupy Średniej oraz Wyróżnienie II stopnia dla Grupy Młodszej w Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym ” Gala Róża”, Sosnowiec
– Nominacja do Finału dla Grupy Średniej 1, Grupy Średniej 2 oraz Wyróżnienie dla Grupy Młodszej w Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty
Małopolski” – Eliminacje Powiatowe (Dobczyce)
– II miejsce dla Grupy Najstarszej i III miejsce dla Grupy Średniej w Grand Prix Polski Cheerleaders w Krakowie
– II miejsce dla Grupy Średniej w IX Otwartym Turnieju Zespołów Cheerleaders VIPERA COSMETICS Edition w Skawinie
– III miejsce dla Grupy Najstarszej i IV miejsce dla grupy średniej w Grand Prix Polski Cheerleaders w Tyczynie
– II miejsce dla Grupy Młodszej i Wyróżnienie dla Grupy Średniej w XIII Otwartych Mistrzostwach Sosnowca Zespołów Tanecznyc

Skip to content