Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Wernisaż rzeźb Kazimierza Idziego „Moja Wieś”

19 czerwca 2015 r., w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach odbył się wernisaż wystawy rzeźb pana Kazimierza Idziego, pt. „Moja Wieś”. Inspiracją przepięknych prac, wyeksponowanych we foyer RCOS-u jest życie i obyczajowość dawnej wsi.

Wszystkie rzeźby tworzą swoistą opowieść, dzięki której można poczuć klimat dawnej wsi.
Bohater wieczoru, pan Kazimierz Idzi opowiedział gościom o swojej twórczości, pasjach oraz o prezentowanej wystawie.
Oprawę artystyczną wernisażu przygotowała grupa wokalna Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”.
Wystawę można oglądać we foyer RCOS-u (Dobczyce, ul, Szkolna 43, I piętro) w godzinach otwarcia budynku.
Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy sylwetkę artysty:

Kazimierz Idzi – artysta rzeźbiarz, ur. w 1948 r w Sierakowie, obecnie mieszka w Chorągwicy koło Wieliczki; zadebiutował w 1971 r wystawą na Sejmiku Kulturalnym w Zabawie; kolejne jego wystawy odbyły się m.in. w Domu Kultury w Krakowie, w Piwnicy pod Baranami oraz w Galerii Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych; w roku 1985 przyjęty do Stowarzyszenia Twórców Ludowych; laureat licznych nagród oraz medali, m.in przyznanej w 1982r. Srebrnej Odznaki “Zasłużony Dla Ziemi Krakowskiej”, stypendium twórczego (trzykrotnie), dyplomu uznania przyznanego przez Ministra Kultury(2001r.); „Nagrody Specjalnej” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w 2003 r odznaczony przez Prezydenta Polski “Srebrnym Krzyżem Zasługi”, a w 2008”odznaką “Zasłużony Dla Kultury Polskiej”, przyznaną przez MKiDN

Rzeźby pana Kazimierza Idziego wystawiane były w kraju i poza jego granicami, m.in. W Szwecji, Niemczech, Francji, Słowacji, Czechosłowacji, na Węgrzech oraz w krajach byłego ZSRR.
Artysta bierze udział w licznych konkursach i przeglądach, otrzymując nagrody i wyróżnienia. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, w Niemczech, Austrii, USA, Kanadzie, a także w kilku polskich muzeach.

Skip to content