Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Meksykańskie rytmy rozgrzały dobczycką publiczność

9 lipca 2015 gościła w Dobczycach grupa taneczna Conjunto Foklorico Magisteria z towarzyszeniem 10-osobowego zespołu muzycznego (mariachi). Koncert Zespołu z Meksyku był jednym z punktów programu II Międzynarodowych Spotkań z Folklorem, które odbywały się w dniach 02-10 lipca w Myślenicach.

Zespół Conjunto Foklorico Magisteria de Chiapas powstał 35 lat temu w Meksyku.  Artyści występowali w największych meksykańskich tetrach, a także sporo podróżowali m.in. do USA, Brazylii, Chile, Anglii, Holandii i Belgii, odnosząc liczne sukcesy. Polskę odwiedzili po raz pierwszy.

W programie wieczoru znalazły się: warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży, podczas których tancerze i muzycy porwali zebranych do wspólnej zabawy oraz blisko godzinny, barwny i niezwykle żywiołowy koncert w auli widowiskowej. Imponujące stroje, ekspresyjny taniec i rytmiczna muzyka zabrały wszystkich zebranych w niezwykłą podróż do Meksyku. „Poskromienie węża”, prezentacja tradycyjnych upięć chust, taniec starców, rytualny taniec aztecki czy taneczne „zaloty” wywołały  lawinę oklasków. Mamy nadzieję, że artyści z Meksyku odwiedzą nas również za rok.

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii!

Fot. Patrycja Kuc

 

Skip to content