Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Za nami XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika

 

W dniach 10-18 lipca 2015, po raz 23, najlepsi szachiści, w wieku od 5 do 79 lat, rywalizowali w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. Józefa Dominika. W ciągu 9 dni, rozegrano w 3 miejscach 6 różnych turniejów: Turniej „Dwójek”, Turniej Rodzin, Turniej A, Turniej B, organizowane po raz I Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy i Miasta Dobczyce oraz Turniej Błyskawiczny.

Dodatkową atrakcją Turnieju była Symultana Szachowa rozegrana 12 lipca w dobczyckim Rynku.
10 lipca na zamku w Dobczycach odbyły się dwa Turnieje:  Turniej „Dwójek” oraz „Turniej Rodzin” im Edwarda Miki. Wzięło w nich udział 44 zawodników. Wyniki rozgrywek dostępne są na stronie: http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3214/final_standings&9.html

W dwudniowym turnieju B rywalizowało 29 zawodników.
I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Myślenickiego wywalczył Jakub Sypień (UKS Szary Koń, Olkusz). II miejsce oraz 2 Puchary LZS:” Dla najlepszej kobiety” oraz „Dla najlepszego gracza z Gminy Dobczyce”  trafiły do pani Elżbiety Dudy (LKS Dziecanovia). Na III miejscu podium stanął pan Karol Marcinko z zaprzyjaźnionych Sarriskich Michalan. Pełne wyniki Turnieju dostępne są na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3168/results.html?l=pl.

12 lipca w szachowe szranki stanęli zwodnicy urodzeni w roku 2008 i młodsi. Organizowane po raz pierwszy Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy i Miasta Dobczyce cieszyły się dużym powodzeniem. W turnieju zagrało 28 przedszkolaków z Łowczowa, Wieliczki, Krakowa, Tarnowca, Koźmic Wielkich, Staniątek, Myślenic i Dobczyc. W kategorii chłopców najlepszy okazał się Radosław Kruczek (Łowczów) do którego trafił puchar Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, II miejsce zajął Hubert Spytek (MKS MOS Wieliczka), a III – Piotr Wnuk (UKS Goniec, Staniątki), W kategorii dziewczynek, na pierwszym miejscu podium stanęła Nikola Braś (P.S. Nr 1 Dobczyce), II miejsce zdobyła Urszula Urbaś (MSKS Gambit, Tarnowiec), natomiast III – Julia Reszka (P.S. 3 Dobczyce).
Pełne wyniki mistrzostw dostępne są na stronie: http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3701/results.html?l=pl&tb=10_

Puchar LSZ-u dla najmłodszego zawodnika otrzymał urodzony w 2010 roku Michał Kulpiński (Przedszkole Jarzębinka, Kraków).

Najdłużej, bo aż 7 dni (od 11 do 17 lipca), rozgrywano partie szachowe w Turnieju A. 16 zawodników rywalizowało o nagrody finansowe i Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. I miejsce zdobył Damian Bednarczyk (MKS MOS Wieliczka), II miejsce podium przypadło w udziale Jerzemu Kyciowi (TS Wisła Kraków), III nagroda trafiła do Przemysława Święcha (MDK Bochnia), a IV – do Przemysława Święcha (TKKF Drogowiec Kraków). Dyplomy specjalne, „za najlepszą pracę nóg pod stolikiem szachowym”, przyznawane przez sędziego Zygmunta Rylla otrzymali Jan i Wojciech Golenia.
Pełne wyniki rozgrywek dostępne są na stronie: http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3167/results.html?l=pl&tb=10_

Ostatnim turniejem Festiwalu był zorganizowany 18 lipca 2015 roku w Gminie Raciechowice turniej błyskawiczny.  Wzięło w nim udział 22 zawodników. Z jego wynikami można zapoznać się na stronie internetowej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3714/results.html?l=pl&tb=10_

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody i dyplomy, a najlepsi w swoich kategoriach – puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach, Małopolskie Zrzeszenie LZS w Krakowie, Firmę Axel Malina oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom! Szczególne podziękowania dla Zakładu Butelkowania Naturalnej Wody Mineralnej „Piwniczanka”

Skip to content