Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Podziękowanie za plony – Dożynki Gminne w Stadnikach

Mszą św. dziękczynną w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach rozpoczęły się dożynki gminne, które w tym roku zorganizowali mieszkańcy Stadnik wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach i Urzędem Gminy i Miasta Dobczyce.
Po uroczystej mszy, korowód dożynkowy skierował się pod Dom Ludowy. Tam miała miejsce część artystyczna, podczas której wystąpiła Orkiestra Dęta Dobczyce pod kierunkiem Józefa Manieckiego. Były również tradycyjne śpiewy grup dożynkowych z gminy Dobczyce oraz prezentacja okazałych, wykonanych z dużą precyzją wieńców. W tym roku zaprezentowały się następujące grupy dożynkowe z: Brzączowic, Nowej Wsi, Bieńkowic, Kornatki, Kędzierzynki, Sierakowa, Stadnik i gościnnie grupa z Kwapinki.

PODZIĘKOWANIA OD BURMISTRZA DLA ORGANIZATORÓW DOŻYNEK W STADNIKACH

Wszyscy goście uczestniczący w Gminnych Dożynkach w Stadnikach, z którymi rozmawiałem, wyrażali bardzo pozytywne opinie o ich organizacji, zaproponowanym programie, dekoracjach, stoiskach i występach artystycznych. Ale najbardziej chwalili przyjazną atmosferę stworzoną dzięki gościnności mieszkańców Stadnik, Kędzierzynki i Kwapinki, z którymi się spotkali. Bardzo dziękuję za to wspaniałe wydarzenie wszystkim organizatorom. Księdzu Proboszczowi i Księdzu Rektorowi za liturgię Mszy Św. i świetne kazanie, Pani Sołtys i Panu Radnemu oraz Radzie Sołeckiej za zmobilizowanie mieszkańców i wykonanie ogromnej pracy, wszystkim, którzy tak licznie pomagali w organizacji i obsługiwali gości. Dziękuję orkiestrze dętej z Dobczyc, wszystkim zespołom z wieńcami, które przybyły i wystąpiły na dożynkowej scenie. Strażakom, którzy strzegli bezpieczeństwa. Dziękuje także pracownikom i dyrektorowi MGOKiS za uczestnictwo w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy. Po raz kolejny mogłem być dumny z tego, że w Gminie Dobczyce, jak już się coś robi, to na bardzo wysokim poziomie.

Wszystkich rolników i mieszkańców wsi bardzo serdecznie pozdrawiam.

Paweł Machnicki Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce

 

(Informacja prasowa UGiM Dobczyce Nr 58/2015)

Skip to content