Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce” wystąpi w Międzynarodowym Festiwalu w Hiszpanii

W niedzielę, 02 sierpnia 2015 r., 34 osobowa reprezentacja Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” wyruszyła do Hiszpanii, gdzie w dniach od 4 do 16 sierpnia weźmie udział w 29 edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego : Festival Folklórico de los Pueblos del Mundo de Extremadura.

Udział w jednym z najważniejszych hiszpańskich festiwali, jest niemałym wyróżnieniem dla Zespołu oraz okazją do poznania folkloru, zwyczajów i tradycji grup z innych krajów.
Dzięki zaproszeniu od Federacji EXTREMENA de folklore, młodzi artyści z Dobczyc będą mieć możliwość zaprezentowania przed międzynarodową publicznością polskich tańców narodowych (Krakowiak, Oberek, Kujawiak, Mazur), suit taneczno-wokalnych oraz pieśni ludowych z regionu Rzeszowa, Lublina, Krakowa, Śląska i Kurpi. W trakcie pobytu w Hiszpanii ZPiT „Dobczyce” wystąpi podczas Ceremonii Otwarcia, da 7 koncertów w prowincjach Badajoz i Cáceres oraz gościnnie wystąpi w mieście Portel w Portugalii. Na trasie koncertowej Zespołu znajdą się takie miasta jak Zafra, Almendralejo, Valverde de Mérida, Arroyo de la Luz, Fregenal de la Sierra, Navalmoral de la Mata i Orellana la Vieja. Wolne dni – zostaną przeznaczone na zwiedzanie i rekreację.

Wyjazd do Hiszpanii poprzedziły tygodnie przygotowań i intensywnych prób tanecznych, wokalnych i muzycznych, pod okiem 3 instruktorów: pana Adriana Kulika (dyrektora i choreografa Zespołu), pani Beaty Czajki-Rolińskiej (instruktorki wokalu) oraz pani Pauliny Karp (instruktorki kapeli). Efekty tej pracy mieszkańcy Dobczyc będą mogli zobaczyć już jesienią, podczas koncertu z okazji Jubileuszu 15-lecia Zespołu.

Środki pieniężne na wyjazd pozyskało Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek.

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.

Malopolska_logo_dlugie_rgb

Organizacja wyjazdu na Festiwal nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony instytucji i firm prywatnych, a były to:
– Urząd Gminy i Miasta Dobczyce
– Piekarnio – Cukiernia „Dom Chleba”, Lucyna i Jan Hartabusowie,
– Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „JAN”, Jan Burkat
– Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Dobczycach
– Piekarnia „Złoty Kłos”, Brożek & Palonek, Dobczyce
– Bank Spółdzielczy w Dobczycach
– Fundacja „Wawel z Rodziną”.
– Fundacja „Tesco Dzieciom”
– Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ISPINA”.

Zachęcamy do śledzenia fanpage’a Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” (https://www.facebook.com/zpitdobczyce ), na którym na bieżąco zamieszczane będą relacje z Festiwalu.

Skip to content