Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

MGOKiS Dobczyce na Festiwalu Funduszy Europejskich

30 sierpnia 2015 r., na placu przy ul. Podgórskiej w Dobczycach odbył się Festiwal Funduszy Europejskich. Impreza obfitowała w wiele atrakcji, koncertów, warsztatów i konkursów z nagrodami. Na stoiskach, 18 beneficjentów z Małopolski prezentowało różne formy swojej działalności, wsparte ze środków Unii Europejskiej. Wśród stoisk nie zabrakło namiotu Gminy Dobczyce, wspieranej przez lokalne stowarzyszenia i instytucje. Pracownicy MGOKiS Dobczyce oraz sekcje działające przy ośrodku kultury również włączyły się w organizację imprezy. Wśród artystów występujących na scenie pojawiła się Orkiestra Dęta „Dobczyce” oraz Big Band Dobczyce. Łucznicy zaprezentowali sprzęt zakupiony ze środków unijnych, a Zespół Taneczny Intox poprowadził zabawy i animacje dla dzieci. Kolejki ustawiały się przy stoliku Pani Pauliny Steligi-Gryglaszewskiej, instruktorki zajęć plastycznych MGOKiS w Dobczycach i Nowej Wsi, która „wyczarowywała” na twarzach najmłodszych uczestników Festiwalu barwne kwiaty, motyle i bajkowe postacie. Ponad 20 wolontariuszy, zrzeszonych przy Ośrodku Kultury kwestowało na rzecz chorego na raka Ksawerego Sadzika. Dzięki zbiórce, kwota 7261,11 zł zasiliła konto chłopca. Niekwestionowanymi gwiazdami wieczoru był Zespół HEY z Katarzyną Nosowską. Obok nich na scenie wystąpiła także Paulina Bisztyga, Zespół Hatbreakers oraz uczniowie Szkoła Muzycznej w Dobczycach.

Skip to content