Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Tytuły Mistrzów Małopolski w Łucznictwie przyznane!! Sekcja Łucznicza MGOKiS z sukcesami!

05 września 2015 roku, na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach przeprowadzone zostały Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików Łucznictwie. Już po raz dziewiąty, na zaproszenie MGOKiS-u, do Dobczyc zjechały najlepsze kluby łucznicze z całej Małopolski!

Na terenie trawiastym wokół RCOS-u rywalizowało 74 zawodników z województwa małopolskiego, zrzeszonych w 8 klubach łuczniczych: Gościliśmy: ULKS „Sokole Oko” Zawadka, Klub Łuczniczy „Błękit” z Gruszowca, Łucznicze Towarzystwo Sportowe „Zamek Suski” z Suchej Beskidzkiej, UKS „Wyspiański” z Krakowa, MLKS „Dąbrovia” z Dąbrowy Tarnowskiej, ULKS „Grot” Zabierzów, Klub Sportowy „Płaszowianka” z Krakowa. Nie zabrakło także gospodarzy – Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce, która ustrzeliła 5 medali i tytuł drużynowego Wicemistrza Małopolski. Nad prawidłowością zawodów, czuwała Komisja sędziowska w składzie: Sędzia główny Katarzyna Skowron oraz sędziowie: Beata Chmielewska i Ryszard Boguń.

W klasyfikacji indywidualnej młodzików i młodziczek starszych bezkonkurencyjni okazali się: Karolina Kozaczka (Dąbrovia) i Mateusz Suder (Płaszowianka). II miejsce ustrzelili Berenika Zemanek (Płaszowianka) i Jakub Miłowski (MGOKiS Dobczyce), a III – Karolina Popławska (MGOKiS Dobczyce) oraz Hubert Stankowicz (MGOKiS Dobczyce). W kategorii młodzików i młodziczek I miejsce zdobyli odpowiednio: Urszula Pałka (MGOKiS Dobczyce) i Karol Kępa (MGOKiS Dobczyce), II – Stefania Andrzejewska (Płaszowianka) i Oskar Boguń („Sokole Oko” Zawadka), III miejsce: Agnieszka Baran (Dąbrovia) i Marek Jaśkow (Płaszowianka). W kategorii dzieci, wśród dziewczynek, całe podium należało do zawodniczek ULKS Sokole Oko Zawadka: I miejsce zajęła Aleksandra Wider, II Emilia Pieczara, a III Roksana Strojek. W kategorii chłopców, na I miejscu podium stanął Marek Trzópek (Błękit Gruszowiec), na II – Kazimierz Wider (’Sokole Oko” Zawadka), a na III Piotr Szczepański („Grot” Zabierzów). Wśród dzieci młodszych najlepsi okazali się Oliwia Mysza (Błękit Gruszowiec) i Maksymilian Wider (Sokole Oko Zawadka), II miejsce zajęli Łucja Mysza (Błękit Gruszowiec) i Bartosz Dziurda (Dąbrovia), a III miejsce – Aleksandra Dziurda (Dąbrovia) i Nikodem Głowacz (Dąbrovia).

W kategorii drużynowej, na pierwszym miejscu podium stanął ULKS Sokole Oko Zawadka, powtarzając tym samym ubiegłoroczny sukces, na II miejscu podium uplasował się MGOKiS Dobczyce, a na III – KS Płaszowianka Kraków.

Pełne wyniki zawodów:

Mistrzostwa Małopolski dz i mł Dobczyce 2015

Zdobywcy miejsc 1-8 otrzymali dyplomy, natomiast laureaci miejsc 1-3 w kategoriach indywidualnych dyplomy, medale ufundowane przez Małopolski Związek Łuczniczy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Laureaci miejsc na podiach w klasyfikacji drużynowej, wrócili do swoich klubów macierzystych z pucharami i dyplomami. Na wszystkich uczestników i trenerów czekał poczęstunek w postaci drożdżówek i napojów. Organizatorzy serdecznie dziękują Maltańskiej Służbie Medycznej o. Myślenice oraz KS Płaszowianka za pomoc w organizacji zawodów.

Skip to content