Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Informacje dotyczące zajęć MGOKiS w semestrze 2015/2016

W tym miejscu, na bieżąco będą zamieszczane informacje dotyczące organizacji zajęć w semestrze 2015/2016. Przypominamy, że każdy rodzic zobowiązany jest co roku do wypełnienia i przedłożenia w biurze MGOKiS deklaracji udziału dziecka w zajęciach.

Wokal

Informujemy, że przesłuchania nowych członków grupy wokalnej odbyły się w piątek, 11 września, o godz. 15:00, w sali muzycznej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Rodzice osób zakwalifikowanych do grup proszeni są o wypełnienie w dniu przesłuchań i dostarczenia do biura MGOKiS deklaracji udziału dziecka w zajęciach. Miesięczny koszt udziału w zajęciach – 50 zł.

 

 

ZumDance

Informujemy, że pierwsze po wakacyjnej przerwie zajęcia z panią Angeliką Kurzawą odbędą się we wtorek, 15 września o godz. 19:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Nowa nazwa: ZumDance. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek o godz. 19:00. Miesięczny koszt udziału w zajęciach: pojedyncze wejście 8 zł, karnet miesięczny (przy wejściu 1x w tygodniu) – 30 zł, karnet miesięczny (przy wejściu 2x w tygodniu) – 50 zł.

 

 

33 Sekcja Tenisa Stołowego

Informujemy, że zajęcia z tenisa stołowego z panami Rafałem Zlezarczykiem i Szymonem Zychem odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek, w godzinach 17:30-19:30. Miesięczny koszt udziału w zajęciach: 50 zł.

 

 

aerobikFitness

Informujemy, że zajęcia fitness z panią Sylwią Nosal, odbywać się będą w każdy poniedziałek o godz. 18:30 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Zajęcia rozpoczną się 5 października. Miesięczny koszt udziału w zajęciach: pojedyncze wejście 8 zł, karnet miesięczny (przy wejściu 1x w tygodniu) – 30 zł.

 

 

Glina/Ceramika

Informujemy, że zajęcia z gliny/ceramiki z panią Iwoną Płoskonką odbywać się będą 2 razy w miesiącu (soboty) po 2 h. Koszt: 30zł/miesiąc (+dopłata do ewentualnego szkliwienia). Zapisy prowadzone będą do 02 października lub do zapełnienia miejsc w grupach.

 

 

Zajęcia plastyczne

Informujemy, że zajęcia plastyczne z panią Pauliną Steligą-Gryglaszewską rozpoczną się od 01 października 2015 r. (czwartek, 15:30-17:30), zajęcia plastyczne z panią Marią Grzybek-Kosior rozpoczną się od 05 października 2015 r. (poniedziałek, 15:30-17:30), a zajęcia plastyczne z panią Lucyną Sławińską-Targosz rozpoczną się od 06 października 2015 r. (wtorek, 15:30-17:30) Obecność rodziców podczas pierwszych zajęć – obowiązkowa. Każdy rodzic zobowiązany jest do wypełnienia deklaracji uczestnictwa. Miesięczny koszt udziału dziecka w zajęciach wynosi 25zł. Należność za październik należy uregulować podczas pierwszych zajęć.

 

Balet
Informujemy, że zajęcia baletowe rozpoczynają się od października: grupy sobotnie od 03.10.2015, grupy środowe od 07.10.2015 (zgodnie z zamieszczonymi poniżej listami). Obecność rodziców na pierwszym spotkaniu obowiązkowa. Wszyscy rodzice są zobligowani do wypełnienia deklaracji. Miesięczny koszt udziału dziecka w zajęciach wynosi 25 zł. Należność należy uiścić zawsze podczas pierwszego spotkania w danym miesiącu.

 

Balet listy

 

Gimnastyka artystyczna

Informujemy, że pierwsze zajęcia z gimnastyki artystycznej odbędą się w następujących terminach:

Grupa I ( 5 lat) – 05.10.2015, w godzinach 16:00 – 17:00   Grupa II (6-8 lat) – 01.10.2015 w godzinach 16:00 – 17:00

Grupa III (wstążki) – 05.10.2015 w godzinach 17:00 – 18:30     Grupa IV (zaawansowana) – 01.10.2015 w godzinach 17:00 – 19:00

Zajęcia te będą jednocześnie spotkaniem organizacyjnym, dlatego prosimy o zabranie przez dzieci stroju sportowego i przybycie wraz z rodzicem. Nieobecność na pierwszych zajęciach oznacza rezygnację. Podczas pierwszych zajęć należy uregulować należność za październik: Grupa I – 40zł, Grupa II – 40zł, Grupa III – 45zł, Grupa IV – 70 zł (spotkania 2x w tygodniu: czwartki: 17:00-19:00, poniedziałki: 18:30-20:00).

Gimnastyka artystyczna listy

 

Gimnastyka sportowa

Informujemy, że zajęcia z gimnastyki sportowej dla grup, które będą kontynuować zajęcia, rozpoczną się w sobotę, 03 października 2015 roku, natomiast zajęcia dla nowych grup rozpoczną się w czwartek, 08 października 2015 r (zgodnie z zamieszczonymi poniżej listami). Prosimy o zabranie ze sobą strojów sportowych. Obecność rodziców na pierwszym spotkaniu obowiązkowa. Koszt udziału dziecka w zajęciach, w kwocie 40 zł należy uregulować w biurze MGOKiS podczas 1 zajęć w danym miesiącu. Rodzice, którzy są zainteresowani udziałem dziecka w zajęciach 2 razy w tygodniu, proszeni są o zgłoszenie tego faktu w biurze MGOKiS.

Gimnastyka sportowa listy

 

gimnastykaGimnastyka korekcyjna

Na pierwsze zajęcia z gimnastyki korekcyjnej zapraszamy w czwartek, 08.10. 2015 r. Zajęcia młodszej grupy będą odbywać się w godzinach: 16:00-17:00, a starszej – 17:00 – 18:00. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w grupach (zapisy, tel. 12 27 16 757). Dzieci proszone są o zabranie ze sobą strojów sportowych. Obecność rodzica na pierwszych zajęciach obowiązkowa. Należność za zajęcia w kwocie 30 zł należy uregulować podczas pierwszego spotkania w danym miesiącu.

Korekta rozpiska
Skip to content