Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Mikołaj znów odwiedził Dobczyce

6 grudnia 2015 roku Święty Mikołaj po raz kolejny odwiedził dobczycki Rynek. Rozdawał dzieciom słodycze, uśmiech i dobre słowo. Na spotkanie z nim przyszła rekordowo duża liczba osób.

Tradycją stały się już organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, słodkie spotkania Mikołaja z dziećmi w centrum miasta, które nie byłyby możliwe bez pomocy naszych przyjaciół i sponsorów. W tym roku akcję wsparli: Bank Spółdzielczy w Dobczycach, Supermarket „JAN” Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Dobczycach, Firma „Wawel”, Firma „Larkis”, Firma „Galia”, „AB City Tour” oraz „Auto Max”. Serdecznie dziękujemy! Gorące podziękowania dla Maltańskiej Służby Medycznej z Dobczyc oraz uczniów klasy Ratowniczej z Zespołu Szkół w Dobczycach za pomoc w zabezpieczeniu imprezy.

O godzinie 16:00, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym na wszystkie dzieci czekał filmowy prezent. W auli wyemitowano bajkę „Renifer Niko ratuje brata”, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wśród małych, jak i tych troszkę większych widzów. Zwieńczeniem wieczoru była wizyta wyjątkowego Gościa. Sędziwy Święty Mikołaj przeprowadził wśród dzieci konkurs, a jego zwycięzcom wręczył upominki.

 

 

Skip to content