Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Za nami XIII Wigilia Uliczna

20 grudnia, już po raz XIII Mieszkańcy Dobczyc spotkali się w Rynku, na tradycyjnej Wigilii Ulicznej. Organizatorami spotkania byli: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Przy szopce kolędowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobczycach, Sekcja Wokalna MGOKiS, Orkiestra Dęta „Dobczyce” oraz Pasterze z Dobczyc. Przy dźwięku kolęd i pastorałek mieszkańcy dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i kosztowali potraw wigilijnych, przygotowanych przez pana Józefa Wacha.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznego spotkania wigilijnego: tym mniejszym i tym troszkę większym artystom, nauczycielom, instruktorom, Malcie, harcerzom, panu Janowi Burkatowi, Oddziałowi PTTK Dobczyce, Telewizji Powiatowej „Myślenice iTV”, redaktorom lokalnych gazet, fotografom i wszystkim tym, którzy dołożyli swoją „cegiełkę” do tego wspaniałego wydarzenia.

Relacja – Myslenice iTV

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z „Wigilii Ulicznej”:

Wigilia Uliczna – Dobczycki Portal Informacyjny

Wigilia Uliczna (cz. I) – UGiM Dobczyce

Wigilia Uliczna (cz. II) – UGiM Dobczyce

Sekcja Wokalna MGOKiS na Wigilii Ulicznej

Wigilia Uliczna w obiektywie pana Jerzego Kopty

 

Skip to content