Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Tancerze ZPiT Dobczyce nagrodzeni w turnieju w Liszkach

6 grudnia 2015 roku już po raz 5 odbył się Wojewódzki Turniej Tańców Polskich w Formie Towarzyskiej „O Czapką Świętego Mikołaja”. Dobczyce reprezentowało 9 par. Aż 5 z nich stanęło na podium.

Zacznijmy od najliczniejszej kategorii II D, startowało w niej 14 par:
Kornel Wożniak i Julia Klimek wytańczyli 1 miejsce,
Maciej Szewczyk i Kaja Kolińska wytańczyli 3 miejsce,
Kamil Stasik i Kornelia Mistarz wytańczyli 7 miejsce.

W kategorii I D Adam Miąsko i Julita Szewczyk wytańczyli 5 miejsce.

Nasi najmłodsi w kategorii I DEBIUT:
Jakub Pytel i Gabriela Murzyn wytańczyli 2 miejsce,
Stanisław Bieniek i Anna Hojna wytańczyli 3 miejsce,
Piotr Satsik i Zyzanna Węglarz wytańczyli miejsce 4,
Jan Cygan i Magdalena Bergel wytańczyli miejsce 5.

Janusz Kozień i Lucyna Sławińska-Targosz wytańczyli 2 miejsce w kategorii VII OPEN.

Gratulujemy naszym tancerzom i tancerkom i czekamy na kolejne sukcesy. Zachęcamy do obejrzenia bogatej fotogalerii.

Tekst: ZPiT Dobczyce
Foto: Karolina Korbas

Skip to content