Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce z sukcesami

Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce bardzo dobrze rozpoczęła rok. Jej uczestnicy wzięli w styczniu udział w dwóch konkursach wokalnych, w których odnieśli niemałe sukcesy. 12 stycznia 2016 r. odbył się VI Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Sułkowice 2016”. Rywalizowało w nim 105 uczestników. Sekcję Wokalną MGOKiS reprezentowało 5 dziewcząt. Ich wyniki – prezentują się imponująco.

W KATEGORII – SZKOŁA PODSTAWOWA – SOLIŚCI:

I miejsce zajęła Gabriela Murzyn (Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce)

II miejsce – Zuzanna Węglarz (Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce)

Wyróżnienie: Julia Piwowarczyk (Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce)

W KATEGORII – GIMNAZJUM – ZESPOŁY:
I miejsce zajęły Emilia Małż i Maja Kowalska (Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce)

Zobacz zdjęcia

9 stycznia 2016r. Zespół Sekcji Wokalnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach wystąpił w IX Nowohuckim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Dziewczęta wraz z panią instruktor Beatą Czajką Rolińską wyśpiewały Wyróżnienie.

Zobacz zdjecia

Serdecznie gratulujemy sukcesów!

 

Skip to content