Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Młodzi plastycy z Nowej Wsi nagrodzeni w wojewódzkim konkursie plastycznym

17 grudnia 2015 roku odbył się finał XIII Wojewódzkiego Przeglądu Plastycznego „Anioł”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowej, a także możliwość wyrażenia uczuć w różnych formach plastycznych. Organizatorem była Dziecięca Galeria im. Stanisława Szafrana Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Przegląd ten co roku wprowadza w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz wzbudza zainteresowanie coraz większej liczby dzieci i młodzieży. W tej edycji przyznano 28 nagród i 119 wyróżnień dla młodych artystów. Prace zostały nadesłane z 95 placówek.

Decyzją komisji konkursowej nagrody zdobyły anioły:

Dominiki Raczniak (10 lat)

Dominika Raczniak

 

Basi Kiszki (9 lat)

Basia Kiszka

 

a wyróżnienie anioł Teresy Czajczyk (10 lat).

Teresa Czajczyk

Młode artystki doskonalą swój talent plastyczny pod okiem p. Pauliny Steligi-Gryglaszewskiej na zajęciach kółka plastycznego MGOKiS (Oddział Nowa Wieś).

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie gratuluje laureatkom. Zapewne pozwoli to młodym artystkom rozwinąć skrzydła i zmotywuje do dalszych poczynań.

Skip to content