Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

W Kawiarni Muzycznej MGOKiS przypomniano największe przeboje zespołu „Universe”

Z okazji Walentynek, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprosił wszystkich zakochanych do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego na XVI Koncert w ramach Kawiarni Muzycznej MGOKiS.

14 lutego 2016r. foyer RCOS-u wypełniły najpiękniejsze piosenki o miłości, z repertuaru zespołu „Universe”. Podczas koncertu można było usłyszeć takie utwory, jak: „W perły zmienić deszcz”, „Bądź moją iskrą”, „Wołanie przez ciszę”, „Tyle chciałem Ci dać”, „Tacy byliśmy” czy „Magnes Serc”.

„Universe Projekt” powstał, by przypominać ponadczasowe przeboje zespołu „Universe” oraz tragicznie zmarłego lidera grupy, Mirka Breguły. Twórczość Mirka i Universu skupiała się wokół szeroko pojętej miłości. Walentynki, są dobrą okazją, by przybliżyć dorobek muzyczny tych jakże wrażliwych artystów.

Projekt tworzyli: Piotr Skóra – gitara i śpiew, Wojciech Czyrnek – gitara, Maciej Pierzchała – pianino, Marcin Chryczyk – bas, Maciej Słonka – perkusja. W walentynkowy wieczór wystąpili także wokaliści Sekcji Wokalnej MGOKiS oraz zaproszeni goście.

Fotorelacje z koncertu:

Fotorelacja DPI

Fotorelacja MGOKiS

 

Prezentujemy sylwetki artystów:

Piotr Skóra (gitara i śpiew)

Rozśpiewany nauczyciel i trener gimnastyki sportowej. Muzyczny samouk, który gra i śpiewa z zamiłowania. W swoim życiorysie artystycznym może poszczycić się wspólnym koncertowaniem m.in. z Zespołem „Perfekt”, Grażyną Łobaszewską i Renatą Przemyk oraz występami w programach i konkursach muzycznych, takich jak „The Voice of Poland”, „Śpiewać każdy może” (zwycięstwo), Festiwal „The Power of Voice” (półfinał), „Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego” (wyróżnienie), „Piosenkarnia” Anny Treter. Jako aktywny muzyk śpiewa i gra na gitarze m.in. w Big Bandzie Dobczyce, zespole „Wiatr Odnowy”, zespole „Ensemble, „Zaucha Projekt” oraz koncertuje solowo w USA.

Wojciech Czyrnek (gitara)

Absolwent PSM II stopnia Żeleńskiego w Krakowie. Wieloletni gitarzysta Orkiestry Reprezentacyjnej AGH, w ostatnim roku członek trio „La memoria del pesce rosso”, na swoim koncie posiada współpracę m.in z Basią Gąsienicą-Giewont oraz krakowskimi zespołami takimi jak Blue Silence, Go Ahead.

Maciej Pierzchała (pianino)

Pianista, kompozytor, aranżer. Nauczyciel gry na fortepianie w Szkole Muzycznej w Domisławicach i Żegocinie. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale – jazz i muzyka rozrywkowa. Laureat wielu festiwali jazzowych, czynny muzyk sesyjny.

Marcin Chryczyk (bas)

Basista, kompozytor, muzyk sesyjny. Aktualnie student Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Członek wielu projektów muzycznych, zarówno jazzowych, rozrywkowych jak i rockowych. Brał udział w wielu konkursach i festiwalach – Jazzda w Świdniku, FAMA Kraków, United Europe Jazz Festival w Zakopanem, oraz School Of Jazz Festival w Lubaczowie na którym w 2015 roku wraz z „Bartłomiej Witek Quartet” zdobył nagrodę główną w kategorii Akademie Muzyczne. Komponuje również muzykę teatralną, m.in. do spektakli „Off Niepodległość” w reż. Szymona Budzyka, Projektu Teatralno-Tanecznego „In-Limbo” w reż. Anity Podkowy (Teatr Witkacego w Zakopanem) oraz „Wy-alienowani” w reż. Anity Podkowy (Teatr Ludowy w Krakowie). Aktualnie współtworzy zespoły Son in Love, Palfy Gróf, Bartłomiej Witek Qurtet oraz jest członkiem zespołu w recitalu „Dni, których nie znamy” Kamila Franczaka (Teatr Rozrywki w Chorzowie).

Maciej Słonka (perkusja)

Absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, współpracował m.in. z Mateuszem Pospieszalskim i Karimem Martusewiczem (basistą zespołu „voo voo”), członek Big Bandu „Dobczyce”, oraz zespołu „Espresso Music Band”, współtwórca „Zaucha Projekt”

Projekt grafiki: Małgorzata Bławut

Projekt plakatu: Piotr Skóra

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Skip to content