Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sukcesy dobczyckich grup kolędniczych w 44 Góralskim Karnawale

W Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych, zorganizowanym w Bukowinie Tatrzańskiej, w ramach 44 Góralskiego Karnawału Góralskiego (04-07.02.2016), wzięły udział 2 grupy kolędnicze z Gminy Dobczyce. Obie grupy:  Grupa Kolędnicza „Z Konikiem” ze Skrzynki oraz grupa Kolędnicza Pastuchy „Z Dziadem” z Burletki” zostały nominowane do Bukowiny podczas Powiatowego Przeglądu Grup Kolędniczych „Hej! Kolęda, Kolęda” i obie zdobyły w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych III miejsca, nagrody pieniężne i Brązowe Rozety Góralskie. W Przeglądzie wzięło udział 46 zespołów kolędniczych z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Oceniała je komisja złożona z etnomuzykologów, językoznawców, etnografów, etnologów i antropologów kulturowych.

Serdecznie gratulujemy!

Od wielu lat grupy kolędnicze z Dobczyc biorą także udział w uroczystym rozpoczęciu Góralskiego Karnawału. W tym roku, do Bukowiny Tatrzańskiej 04 lutego pojechali przedstawiciele 3 grup kolędniczych: „Szopki z Lalkami” „Pasterzy” z Dobczyc i Dziecięcej Grupy Kolędniczej „z Maryjką”. Dobczyccy kolędnicy wzięli udział w tradycyjnym przejeździe bryczkami oraz we wspólnym kolędowaniu. Nie zabrakło czasu na wspólne sesje zdjęciowe. Zachęcamy do obejrzenia barwnej fotogalerii.

 

Skip to content