Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Być kobietą, być kobietą… Czyli Babski Jarmark na Dzień Kobiet!

W dniach 05-06 marca 2016 roku, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach odbył się cykl imprez, dedykowanych paniom z okazji ich Święta.Organizatorzy eventu – Femi Sfera i Ispina, we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Urzędem Gminy Dobczyce, zadbali o to, aby podczas „Babskiego Jarmarku” nie zabrakło atrakcji.

Sobotnie popołudnie rozpoczęły dwa rodzaje warsztatów: warsztaty salsy, które poprowadziła pani Aleksandra Heidi-Gajewska oraz warsztaty z samoobrony z panem Wojciechem Szwagrzykiem.

 Fotorelacja Dobczyckiego Portalu Informacyjnego

Ogromną dawkę emocji i wzruszeń, ale i dobrej zabawy zapewnili w sobotni wieczór wokaliści Studia Piosenki Young Stars z Raby Wyżnej oraz Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce. Foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego wypełniły najpiękniejsze piosenki o kobietach i dla kobiet. Wspaniały koncert „Być kobietą..” –  utrzymany w stylu lat 20-tych, przygotowała pani Beata Czajka-Rolińska. Cztery muzyczne bloki: „Kobieta, po prostu kobieta…”, „Kobieta – matka..”, „Kobieta silna i wolna…” oraz „Kobieta kochająca i tęskniąca…” zilustrowały najważniejsze momenty z życia kobiet.

Wszystkie uczestniczki koncertu otrzymały od panów z Ispiny kwiaty. Kosze słodyczy oraz kwiaty od Ispiny i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach powędrowały także do pani Beaty i młodych artystek.

Fotorelacja MGOKiS

Pokoncertowa sesja zdjęciowa w stylu lat 20-tych

Relacja DPI

Fotorelacja KAT Dobczyce

 

W niedzielę, 06 marca odbył się Babski Jarmark, czyli targi branż kobiecych! Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę towarów i usług związanych z branżą kobiecą. Kosmetyki, perfumy, biżuteria, ceramika, odzież, torebki, kwiaty – to tylko niektóre spośród zaprezentowanych produktów. Na stoiskach firm kosmetycznych i fryzjerskich oraz Zespołu Szkół przez cały czas trwania imprezy wykonywane były zabiegi kosmetyczne, masaże oraz fryzury. Wśród atrakcji niedzielnego popołudnia i wieczoru znalazło się 5 pokazów mody: Firmy „Wega”, „Best Fashion” „Rogers”, pokaz kolekcji  zaprojektowanej przez Oswalda Korczyńskiego oraz pokaz sukien ślubnych. W roli modelek wystąpiły tancerki Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” oraz ich koleżanki. O makijaż modelek zadbała firma Avon, o fryzury – Femi Sfera i fryzjerki z Zespołu Szkół. Dodatkową atrakcją wieczoru były metamorfozy na żywo, spotkanie z pisarką, losowanie bonów i upominków oraz ogłoszenie wyników Plebiscytu na Kobietę Dobczyc 2016, objętego Honorowym Patronatem Pawła Machnickiego – Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, którą w tym, roku została pani Elżbieta Kautsch.

Patronami medialnymi wydarzenia byli: Myślenice iTV Powiatowa Telewizja, SEDNO, Miesięcznik „Tapeta”, miasto-info.pl, głos24.pl, DPI

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z imprezy:

Fotorelacja MGOKiS cz. I

Fotorelacja MGOKiS cz. II

Fotorelacja MGOKiS cz. III

Fotorelacja Jerzy Kopta

Fotorelacja UGiM Dobczyce

Dzien Kobiet w Dobczycach – Fotorelacja DPI

Fotorelacja Kat Dobczyce

 

 

 

 

 

 

Skip to content