Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sukces ZPiT w Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich

W weekend, 4-6 marca 2016 r.,  pary reprezentacyjne ZPiT „Dobczyce” wzięły udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli”.

Wojciech Domagała i Emilia Selwa zwyciężyli w kategorii III (13-15 lat) w klasie tanecznej D (startowało 17 par). Dla Wojtka i Emilki był to drugi z rzędu wygrany turniej (poprzednio zwyciężyli w Bielsku-Białej). Maciej Szewczyk i Kaja Kolińska wytańczyli 3 miejsce w kategorii II w klasie tanecznej D (startowało 35 par). W tej samej kategorii Kamil Stasik i Kornelia Mistarz zajęli 21 miejsce.

Dla Dawida Ryskali i Urszuli Hyży był to powrót na parkiet po czteroletniej przerwie. Puławski turniej zakończyli na 8 miejscu rywalizując w kategorii III w klasie tanecznej C (startowało 14 par). Najmłodsi reprezentanci Zespołu: Adam Miąsko i Julita Szewczyk wytańczyli 9 miejsce w kategorii I (7-9 lat) w klasie tanecznej D (startowało 21 par). Miejsce 5 w kategorii VII w klasie mistrzowskiej A zajęła nasza najstarsza para Janusz Kozień i Lucyna Sławińska-Targosz. (startowało 6 par).

To był pracowity czas dla par reprezentacyjnych Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce: najpierw tygodnie przygotowań, później całodzienne zmagania turniejowe. Puławski turniej należy do grona największych imprez tego typu. Wzięło w nim udział ponad 150 par z Polski, Ukrainy i Litwy.

Tekst i zdjęcie: ZPit Dobczyce

Skip to content