Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Komitet Społeczny „Wspieramy leczenie Ani” prosi o przekazywanie darowizn rzeczowych na aukcje

Prośba Komitetu Społecznego „Wspieramy leczenie Ani” do firm, instytucji, artystów, osób prywatnych:

Szanowni Państwo!

W kwietniu i maju 2016 roku, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, odbędzie się cykl imprez charytatywnych na rzecz Ani Mickiewicz – mieszkanki Dobczyc, chorej na nieoperacyjnego guza mózgu. Wydarzenia te będą połączone z aukcjami i kiermaszami. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych inicjatyw, poprzez przekazywanie darowizn rzeczowych. Wszystkie ofiarowane przedmioty, bony, dzieła sztuki, gadżety, słodycze, kosmetyki i inne zostaną sprzedane podczas kiermaszu lub licytowane na aukcjach, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Ani. Ze swojej strony oferujemy reklamę Państwa Firmy podczas wydarzeń dedykowanych Ani, zamieszczenie logów i podziękowań na fanpage’u „Wspieramy leczenie Ani”  oraz informacji w lokalnym miesięczniku „Tapeta”.

Ania Mickiewicz od 10 lat zmaga się z jednym z najgroźniejszych nowotworów, złośliwym glejakiem mózgu. W styczniu 2015 roku choroba zaatakowała po raz kolejny – tym razem ze zdwojoną siłą, wyczerpując wszystkie dostępne w Polsce metody leczenia.

Bliscy Ani zarejestrowali ją w fundacji „Krok po kroku”, gdzie dowiedzieli się o istnieniu nowatorskiej terapii. Opracowana przez lekarzy z Kolonii metoda leczenia, polega na pobraniu krwi chorego i sporządzeniu z niej specjalnej szczepionki, której zadaniem jest pobudzenie układu odpornościowego do walki z nowotworem. W związku z tym, że leczenie opracowywane jest każdorazowo indywidualnie, jego cena jest bardzo wysoka.

Dzięki pomocy i wsparciu przyjaciół oraz mieszkańców Dobczyc, Ania przeszła pomyślnie konsultacje i rozpoczęła leczenie w klinice w Niemczech. Zebrane środki to jednak kropla w morzu potrzeb. Koszt terapii wynosi około 40 tys. euro. Kwota ta przekracza finansowe możliwości rodziny. Komitet Społeczny „Wspieramy Leczenie Ani” powstał aby pomóc w gromadzeniu funduszy na jej terapię.

W imieniu rodziny i bliskich Ani prosimy o pomoc rzeczową i finansową.

 

Pomóc Ani można na kilka sposobów:

  • przekazując przedmioty, bony, karnety, gadżety, sprzęt elektroniczny, słodycze, kosmetyki, itp.na kiermasz i licytacje, zorganizowane w ramach akcji charytatywnych
  • przekazując 1 proc. podatku poprzez wpisanie w formularzu KRS fundacji „Krok po kroku” 0000394013 i dopisanie „Darowizna na leczenie oraz rehabilitację Anny Mickiewicz”
  • wpłacając darowiznę na konto fundacji „Krok po kroku”, nr konta: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001, z dopiskiem: „Darowizna na leczenie oraz rehabilitację Anny Mickiewicz”.

Akcje charytatywne wspierał będzie Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43; 32-410 Dobczyce,

tel. 533 990 660 lub 12 2716 757. Na jego adres można kierować wszelkie darowizny rzeczowe.

 

Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się uratować Anię. Za każdą okazaną pomoc – serdecznie dziękujemy!

 

Komitet Społeczny

„Wspieramy Leczenie Ani”

Skip to content