Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„Hatbreakers” i „Echo” zagrali dla Ani

3550,00 złotych zebrano podczas koncertu Zespołów „Hatbreakers” oraz „Echo”, zorganizowanego w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, w  piątkowy wieczór, 15.04.2016r.

Koncert zorganizowany został w ramach „Charytatywnego Maratonu Serc” dla Ani Mickiewicz – mieszkanki Dobczyc, która zmaga się z nieoperacyjnym, złośliwym glejakiem mózgu.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu:

Fotorelacja DPI

Fotorelacja UGiM Dobczyce

 

Sylwetki artystów:

HATBREAKERS
Hatbreakers to szóstka szalenie pozytywnych i zdolnych osób, które uwielbiają pofantazjować z muzyką. Początki zespołu sięgają 2010 roku. W obecnym składzie i instrumentarium funkcjonuje on od połowy 2014 r. Członkowie określają swój styl muzyczny jako „Orbital Pop”.

Zespół opublikował swój pierwszy singiel „Maybe I should” w 2012 roku. Został on bardzo ciepło przyjęty przez lokalne radia. Na początku 2014 roku ukazała się płyta „Go electric”, z której pochodzą utwory „Hey man” i cover „Somebody to love me” Marka Ronsona. Jesienią 2014 roku Hatbreakers wydali EP zatytułowaną „3,2,1” z singlowym „Liczy się tu i teraz”. W marcu 2015 roku odbyła się premiera pierwszego oficjalnego wydawnictwa, czyli płyty „Yeti Superstar”. Wiosną miały również premierę dwa teledyski: „Liczy się tu i teraz” oraz „Latam z aniołami”.
Hatbreakers zjednują sobie rzesze fanów przede wszystkim dając energetyczne koncerty. Mają na swoim koncie pierwszą trasę koncertową „Yeti Superstar Tour”, podczas której odwiedzili kilkanaście miast w Polsce.
Zagrali również część jubileuszowej trasy „X Tour” z zespołem Afromental. Koncertowali obok gwiazd, takich jak: Lulu James, T.Love, Ira, Lady Pank, Lemon, Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak. Mają za sobą występy u „Kuby Wojewódzkiego”, w studiu „Dzień Dobry TVN” i „Rannym Kakao” Rock Radia. Angażują się w akcje charytatywne, np. Czyste Tatry, WOŚP, Motoserce.
Szerszej publiczności Hatbreakers znani są z udziału w programach telewizyjnych. W 2012 roku doszli do półfinału IV edycji „Must Be the Music”. W 2014 roku byli finalistami ostatniej, jak dotąd, polskiej edycji X-Factor. Własne, niebanalne aranżacje znanych przebojów zjednały im przychylność zarówno jurorów, jak i widzów
W sierpniu 2015 roku zespół wygrał główną nagrodę Grand Prix na Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego In Memoriam, a sam Paweł zdobył pierwsze miejsce dla najlepszego instrumentalisty.

Skład zespołu:
● Paweł Bergel – wokal
● Andrzej Pudlik – gitara elektryczna
● Sebastian Steć – saksofony, instrumenty klawiszowe
● Mateusz Sarapata – instrumenty perkusyjne, MPD
● Michał Sarapata – gitara basowa
● Wiktoria Jakubowska – perkusja

(źródło: http://hatbreakers.com)

ECHO
Zespół „Echo” został założony w 2013 roku i od tego czasu aktywnie działa na lokalnej scenie rockowej. Grupę założyli przyjaciele, których połączyła wspólna pasja do muzyki (Hard Rock / Rock alternatywny).
Na koncertach młodzi artyści napełniają ludzi dawką pozytywnej energii, przekazują to co najważniejsze w muzyce – duszę. Zespół ma nadzieję na to, że jego działalność nie skończy się „dzisiaj”, ale że odbije się głośnym „Echem”!

Skład zespołu:
Klaudia Chrobak – Wokal
Piotr Oleś – Gitara
Krystian Rogowiec – Gitara
Szymon Stojek – Bas
Piotr Pietrzyk – Perkusja

( źródło: https://www.facebook.com/EchoOfficialPL

Skip to content